Liga juniorů

HK Mladí Draci Šumperk – Technika Hockey Brno

1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

25.09.2022, 12:30 • Škoda aréna, Šumperk • 4. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

53:42

Přesilovka Mladých Draků, přidal se ve středním pásmu provinil hákováním.

50:03

Holcman je vyloučen za obranný zákrok, který přesáhl hranici pravidel.

42:16

Sladký to zkoušel z leže do pravého horního růžku. Byl faulován Slabž, který si odsedí dvě minuty za hákování.

38:40

Technika se těsně před konci přesilové hry vyskytla na ledě v šesti. Trest odsedí Trögner.

36:43

Velký tlak do branky ze strany Mladých Draků, v nehokejové pozici zůstal ležet Cekr, který se nakonec zvedá a míří na střídačku. Na trestnou lavici zase zamířil za krosček Lichner.

35:42

Technika jde do tří. Po přerušení zasáhl domácího hráče krosčekem Lukáš Přidal.

34:29

Domácí dostanou možnost v podobě přesilové hry. Sever se provinill proti pravidlům a je pískáno hákování.

28:57

Mladí Draci jdou do oslabení, Netolický se provinil krosčekem v obranném pásmu.

28:07

Ihned po brance došlo ke strkanici před brankou Techniky, ze které odchází domácí Minařík a hostující Pospíšil na trestnou lavici.

23:47

Zrovna když to vypadalo, že Lichner bude moci proniknout skoro nehlídán ze středního pásma do útoku. Pískl hlavní arbitr mnoho hráčů na ledě ve žlutém dresu.

15:54

Lichnerova hokejka zůstala ve středním pásmu v jednom z hostů. Za tento zákrok si odsedí dvě minuty a Technika má možnost přesilové hry.

13:39

Za vysokou hůl na Ševčíka v obranném pásmu domácích si půjde na dvě minuty odpočinout Růžek.

09:44

Síly na ledě se vyrovnají. Na domácího gólmana zabrzdil jeden z brněnských hráčů. Tuto skutečnost nechtěl nechat jen tak Křivohlávek, který opovážlivce pacifikovat, avšak na hranici pravidel.

08:51

Šumperk dostane šanci na srovnání skóre, Šupa si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

1:3

Branky a nahrávky: 29. Cekr (Tomeš) – 4. Přidal (Blaško, Pospíšil), 53. Toman (Sever, Pospíšil), 59. Toman (Sever)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Stránský) – Minařík (C), Cekr, Mudrák, Netolický (A), Šlahora, Compel, Křivohlávek (A) – Slováček, Křemen, Šenk, Kučera, Tomeš, Szabó, Ševčík, Slabý, Izák, Lichner, Najman.
Trenér: Petr Rutar

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Málek) – Blaško (C), Pospíšil, Šupa, Holcman, Žák, Svoboda, Juřík – Škodík, Trögner, Líska, Straka, Apolenář, Růžek, Sladký, Sever (A), Novotný, Toman Přidal, Pospíšil (A).
Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Pavel – Bezděk, Peluha

03:58 TEC 0:1 Přidal (Blaško, Pospíšil)
08:51 TEC 2 Šupa, podrážení
09:44 MDS 2 Křivohlávek, krosček