4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0)

24.09.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 4. kolo • Zuzana Miřatská

Tipsport: 2.35 4.1 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině Pardubice přidaly ještě jednu branku a zvítězily tak 4:0. Milan Klouček si tak připsal čisté konto. (20:13:51)

59:24

Je jasné že v tomto zápase zvítězí Pardubice

58:39

57:51

Prostějov se snaží dostat do útočného pásma zatím bez úspěchu.

57:08

Pardubice drží puk na svých holích.

56:21

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Michal Rouha – 2 min., nedovolené bránění.

56:09

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
Tomáš Jáchym – 2+2, nesportovní chování.

55:18

Jeden z prostějovských hráčů trefil tyčku.

54:28

Staněk střílel od modré, ale střela jen trefil zadní mantinel.

53:50

53:34

Dynamo nechce pustit Prostějov k puku.

52:10

Drtina mohl přidat pátou branku, to se mu nepodařilo.

51:15

51:15 Michal ROUHA - 4:0

51:15

Pardubice B právě vstřelily branku!
Do samostatného úniku se dostal Michal Rouha, který neměl problém zakončit do odkryté brány..

51:02

Hosté odvolali brankáře a hrají v šesti.

50:36

Klouček znovu proti jednomu z prostějovských hráčů vytáhl parádní zákrok.

47:57

Půhoný nahrával Pochobradskému před Pavelku a nadvakrát dorážel puk do brány, ale nepodařilo se mu to.

47:19

Tomáš Valenta – 2 min., podrážení.

46:11

Do samostatného úniku se dostal pardubický Turek, ale jeho střela byla vyražena Pavelkou.

45:14

Hra je přerušena kvůli zakázanému uvlonění, vhazovat se tak bude před Pavelkou.

44:09

Slanina pálil z mezikruží, Klouček střelu vyrazil.

43:30

Hráči bojují o puk na modré čáře.

42:53

Do útoku se hnal prostějovský Slanina, ale byl nucen objet branku.

42:19

Ke kotouči se dostal Rákos, který poslal puk na zadní mantinel.

41:42

40:43

Milan Klouček předvedl parádní zákrok proti Valentovi.

40:17

Po vhazování se do útoku dostal Prostějov.

40:01

Dynamo ve druhé třetině přidalo dvě branky, o první se postaral Nedbal a poté skóroval Bučko. Pardubice tak vedou o tři branky. Prostějov dostal v závěru třetiny možnost hrát přesilovou hru, která se bude dohrávat ve třetí třetině.

40:00

39:43

Jiří Půhoný – 2 min., hákování.

39:39

Prostějov se pokouší ještě před koncem třetiny snížit skóre.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:03

Vlach se pokusil vystřelit, ale byl zablokován.

37:00

K puku se dostal Venkrbec, který ho zaváží do útočného pásma.

36:36

35:53

Na ledě zůstává ležet i jeden z prostějovských hráčů a na led je opět zavolán doktor.

35:31

Další tvrdou ránu vyslal Rákos.

35:03

Tvrdou ránu od modré vyslal Zdráhal, střela jen trefila mantinel.

34:24

Filip Jansa – 2 min., podrážení.

33:45

33:45 Martin BUČKO - 3:0

33:45

Dynamo jde do tříbrankového vedení a to zásluhou Martina Bučka, který střelou z levého kruhu překonal Pavelku. Asistence: Marek Drtina a Ondřej Matýs.

33:19

Lichtag se snažil nadvakrát dorážet puk za záda Pavelky.

32:34

Pěnčík si najel před Kloučka, kde měl plno prostoru na zakončení, domácí brankář střelu vyrazil.

31:50

Jansa střílel na Kloučka, ale střela skončila v ochranné síti.

31:21

Na zemi zůstává ležet jeden z pardubických hráčů a na pomoc musí přijít doktor.

30:36

Vlach byl tvrdě naražen na mantinel.

29:21

Zajíc pálil od modré a před domácím brankářem se snažil ještě tečovat Jiránek, branka z toho nebyla.

28:25

Před Pavelkou se vytvořila menší skrumáž, kdy se hráči Dynama snažili dorazil puk do branky.

27:43

Klouček raději přerušuje hru, po tom kdy na něho vystřelil Ostřížek.

26:49

Hostující Burian jel před Kloučka, kde chtěl vystřelit, to se mu ale nepovedlo.

25:36

Do přečíslení se dostal Prostějov, Jiránek s Jandusem vymýšleli před Kloučekem jak dostat puk za jeho záda.

24:38

Lichtag poslal puk před Pavelku, kde ho ještě tečoval jeho spoluhráč, ale gól z toho nebyl.

23:53

Prostějov se snaží snížit skóre, to se mu však zatím nedaří.

23:19

23:19 Karel NEDBAL - 2:0

23:19

Půhoný vyvezl kotouč do útočného pásma, kde nahrával Karlu Nedbalovi, a ten poslal střelou pod víko do dvoubrankového vedení. Asistence: Jiří Půhoný.

22:35

Do úniku se dostal Kaut, ale nedostal se přes obránce Prostějova.

21:15

Oliva střílel od modré, ale puk letěl vysoko nad branku.

20:13

Do útoku se dostal Prostějov, jmenovitě Jáchym, který prověřil Kloučka, ten střelu vyrazil.

20:01

V první třetině otevřelo skóre Dynamo, kdy si před Pavelku najel Jakub Lichtag, který uklidil puk za záda brankáře. Prostějov si ke konci třetiny zahrál přesilovku, kterou ale nedokázal využít.

20:00

19:30

19:00

Prostějov si zatím nevytvořil při přesilové hře větší gólovou šanci.

18:32

Pěnčík střílel od modré, ale Klouček střelu vyrazil.

17:30

Jiří Půhoný – 2 min., podrážení,
2 min..

16:12

16:12 Jakub LICHTAG - 1:0

16:12

Dynamo jde do vedení, kdy ujel před Pavelku Jakub Lichtag, který rychlou střelou otevřel skóre. Asistence: Tomáš Kaut.

15:12

Hosté se usadili v útočném pásmu.

14:40

Tomáš Jandus se dostal až před Kloučka, kde vystřelil z mezikruží, domácí brankář předvedl zákrok lapačkou.

13:54

Hostující Poledna se snažil dostat do útočného pásma, obránci Dynama mu to nedovolili.

12:39

Burian nahrával před branku svému spoluhráči, ten však přihrávku nezpracoval.

12:10

Zápas se hraje ze strany na stranu.

10:48

Dynamo mohlo jít do vedení, kdy z mezikruží vystřelil Rouha, Pavelka ale stačil včas zareagovat.

10:01

Tvrdou střelu od modré vyslal Lichtag, pouze do rohu kluziště.

09:13

U levého kruhu vznikla menší strkanice o puk.

07:37

Jestřábi se dostali před Kloučka, kde se Vlach snažil dorážet puk za záda Kloučka, to se mu nepovedlo.

07:00

Od modré pálil Oliva, jeho střelu Pavelka vyrazil betony.

06:44

Hra je přerušena, kvůli přihrávce rukou, vhazovat se bude před Pavelkou.

05:33

K puku se dostal pardubický Matýs, který si najel před Pavelku a zakončovat, brankář byl připraven.

04:40

Dynamu se zatím nedaří dostat se do útočného pásma.

03:56

Benda se snažil vystřelit z levého kruhu, ve střele mu zabránil jeden z domácích hráčů.

03:39

Prostějovský Staněk střílel od modré, ale Klouček schoval střelu do lapačky.

03:18

Domácí Matýs nahrával Rákosovi před hostující branku.

02:15

Jandus vystřelil na Kloučka, střela šla mimo branku.

01:12

Pardubický Půhoný zavezl kotouč před Pavelku, zakončit se mu však nepodařilo.

00:31

Hra je přesunuta do rohu kluziště, kde hráči bojují o puk.

00:10

Úvodní vhazování vyhrál Prostějov.

00:01

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Zdráhal, Kaštánek, Nedbal, Sýkora, Bučko, Drtina, Oliva – Matýs, Rákos, Pochobradský – Rouha, Herčík, Půhoný – Kaut, Lichtag, Turek – T. Zeman, Rohlík.

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Valenta, Staněk, Benda, Zajíc, Pěnčík – Jiránek, T. Jáchym, Jandus – Burian, Vlach, Ostřížek – Jansa, Venkrbec, Slanina – P. Machač, Maruna, Dubský – Routa.
Prostějov je na tom úplně stejně jako Dynamo. V prvním zápase doma Jestřábi vyhráli a v dalších dvou zápasech, nejdříve v Kolíně prohráli 5:3 a poté na domácím ledě na samostatné nájezdy 3:2 s Porubou.
Mezi prostějovské tyče se postavil Jaroslav Pavelka, který byl ve druhém utkání střídán Josefem Německem. Mezi nejproduktivnější hráče patří David Ostřížek nebo také Martin Novák.
Vstřelí jeden z nich gól?
Dynamo v této sezóně odehrálo už tři zápasy. Z těchto utkání vyhrálo jen jednou a to v prvním kole na ledě Sokolova. Druhý zápas Pardubice odehrály doma proti Litoměřicím, ale prohrály 5:2. Ve středečním zápase na ledě Vsetína Dynamo také padlo.
Ve všech zápasech se postavil do brány Milan Klouček. Mezi nejproduktivnější hráče patří Daniel Herčík nebo Tomáš Kaut.
Porazí Dynamo Prostějov a připíše si druhou výhru v sezóně?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:0

Branky a nahrávky: 17. Lichtag (Kaut), 24. Nedbal (Půhoný), 34. Bučko (Drtina, Matýs), 52. Rouha

Trenér: David Havíř

Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Valenta, Jaroš – Jindra, Štofa