konec (20:13)

21.09.2022, 17:00 • SH Žáčkova, Hranice • 4. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 7.45 12.5 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TJ Cement Hranice – Lovci Lovosice 32:34 (20:13)
Nejvíce branek: Magrla 8/5, Polášek 7, Dolák 4 – Trkovský 10/2, Bogdanić 7/2, Hniďák 6. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/6 – 4/4. Vyloučení: 3:5. (18:41:01)
Je za námi duel, který nezaujatého fanouška musel bavit! Po první půli domácí vedli o sedm branek a zdálo se, že zápas směřuje k jejich poměrně poklidnému vítězství. Jenže opak byl pravdou. Cementáři začali kupit hromadu chyb, které Lovci perfektním způsobem trestali. Lovosickým se tak v závěru duel podařilo otočit ve svůj prospěch a z Hranic si vezou výhru 34:32.

Konec zápasu. (32:34)

60

Chotěbořský definitivně rozhoduje o výhře Lovosic! (32:34)

60

Šestnáct sekund před koncem ještě budeme svědky oddechového času, po něm se míče zhostí Lovci. (32:33)

60

Půl minuty před koncem ještě Matěj Andrš vykřesal jiskřičku naděje pro Hranice. (32:33)

59

Trkovský posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! (31:33)

59

Sedmička pro Lovosice. Hodně důležitý moment zápasu. (31:32)

59

Domácí znovu při svém útoku faulují! Hranice v posledních minutách kupí jednu chybu za druhou. (31:32)

58

Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić). (31:32)

58

Útočný faul hráčů v modrobílém, z následujícího kontru se Lovci znovu dostávají do vedení. (31:31)

57

Hranice se nevzdávají, z levé spojky srovnává ranou na zadní tyč Polášek. (31:31)

56

Teď už si však domácí obrana s Pavlem Horákem neporadila a Lovosice jdou po hodně dlouhé době do vedení. (30:31)

56

Lovci dokonce mohli jít do vedení, naštěstí pro Cement se ale domácím podařilo přečíst přihrávku hostů a protiútoku zabránit. (30:30)

55

Jenže ani ten nepomáhá, Bednařík vyrovnává na 30:30! (30:30)

54

Domácí stratég Radek Diviš logicky reaguje oddechovým časem. (30:29)

54

Chotěbořský dává na 30:29 a Hranice si znovu zbytečně komplikují život! (30:29)

54

Stejný hráč se prosazuje jen o několik desítek sekund později znovu. (30:28)

53

Trkovský snižuje na 30:27, Hniďák už je navíc zpátky ve hře. (30:27)

53

Dolák navíc před chvílí zmíněný zákrok podpořil brankou a po chvilce je to znovu o čtyři. (30:26)

52

Jenže domácí brankář vytáhl parádní zákrok nohou, po kterém míč svého majitele opět mění. (29:26)

52

Lovosickým se navíc podařilo ustát útok Cementu, takže může přijít další snížení. (29:26)

51

Ten ovšem rázně odmítá Bogdanić. (29:26)

51

Sedmička Jakuba Padalíka znamená čtyřbrankový náskok Hranic. (29:25)

51

Hniďák si za svůj tvrdý faul půjde na dvě minuty odpočinout. (28:25)

50

To si dobře uvědomuje i lovosická lavička, která si bere oddechový čas. (28:25)

50

Matěj Andrš dává svůj první gól dnešního duelu. Jeho rána může být pro další vývoj hodně důležitá. (28:25)

48

Naštěstí pro Cement se ale rychle trefuje i Dolák a my se pomalu můžeme začít těšit na napínavý závěr. (27:25)

47

V tuhle chvíli už opravdu Hranickým začíná téct do bot, naopak Lovosičtí se rozjeli. Na rozdíl jediné trefy snižuje Bednařík. (26:25)

45

Cement momentálně nehraje v pohodě, Magrla dokonce neproměnil svou první sedmičku v zápase. Míč skončil na břevně. (26:24)

44

Hranice v plném počtu. (26:24)

44

Bogdanić znovu snižuje, domácí se musejí mít na pozoru. (26:24)

43

To si ovšem v žádném případě nepřeje Jiří Polášek. (26:23)

43

Hosté na vlastní polovině získali míč a ranou do prázdné branky kontr zakončuje Hniďák. Zřejmě se nám rodí drama. (25:23)

42

Zpátky na rozdíl tří branek ale Lovosice dotahuje Trkovský. (25:22)

41

I v oslabení se domácí dokáží prosadit, důkazem je toho Jakub Dolák. (25:21)

41

Petr Magrla dostává dvě minuty, hosté jsou naopak v plném počtu. (24:21)

41

Hniďák svou pátou brankou v utkání upravuje na 24:21, domácí lavička si proto bere timeout. (24:21)

40

Výpad z pravé spojky domácím nevyšel a zaskvěl se brankář Lovosic. Jeho spoluhráči tak mohou zahájit další snahu o snížení deficitu. (24:20)

40

Sedmičku nařízenou ve prospěch hostujícího týmu proměňuje Jaroslav Trkovský. (24:20)

39

A to se Hranicím daří, přesně k tyči míč uklidil Fulneček. (24:19)

39

Bogdanič svůj tým na dvě minuty oslabí, Cement má dobrou příležitost hru uklidnit. (23:19)

38

Hosté nyní domácí obranu dobývali hodně dlouho, nakonec to ale vyšlo. Za signalizované pasivity vyslal přesnou střelu z dálky Trkovský. (23:19)

37

Na palubovce zůstal po střetu s hráčem soupeře ležet jeden z domácích borců a píská se, házenkář Cementu nicméně bude v pohodě. (23:18)

36

Přestřelka pokračuje, i s notnou dávkou štěstí odpovídá Hniďák. (23:18)

36

Pozadu nezůstává ani Petr Magrla, jeho další proměněná sedmička pro něj znamená už osmý zářez. (23:17)

35

S góly se nám v úvodu druhé půle doslova a do písmene roztrhl pytel, Bogdanić dává na 22:17. (22:17)

34

Hned z protiútoku dává svůj pátý gól utkání Polášek. (22:16)

34

Teď navíc na levé spojce dostal až příliš času Chotěbořský a Lovosice znovu udeřily. (21:16)

33

Na druhé straně zakončuje přesně i Hniďák. (21:15)

32

Gólová radost je na konci první akce také u Cementářů, hodně těžkou ranou se prosadil Piwko. (21:14)

31

S ním si poradil Bogdanić. (20:14)

31

Druhá půle nám začíná faulem domácích, po kterém bude následovat sedmimetrový hod. (20:13)

31

Začal druhý poločas. (20:13)
V Hranicích je za námi první poločas, ve kterém jsme sledovali poměrně jasnou dominanci domácího celku. Cementáři svůj náskok nakonec navýšili až na sedm branek, na čemž má hlavní zásluhu sedmigólový Magrla a čtyřbrankový Polášek. Druhý poločas začne zhruba v 17:55.

30

První poločas skončil. (20:13)

30

Hosté navíc v útoku znovu selhali, Hranicím se do šaten půjde hodně příjemně. (20:13)

30

Další lob Poláška znamená už sedmibrankový náskok Hranic. (20:13)

28

Technická rána přes brankáře znamená pro Jiřího Poláška jeho třetí branku v duelu. (19:13)

28

Hosté v plném počtu. (18:13)

27

Sedmička také na druhé straně, za Lovosice snižuje Bogdanić. (18:13)

27

Dolák si za svůj faul vysloužil dvě minuty. (18:12)

27

K sedmičce se i tentokrát postavil Petr Magrla a ani na čtvrtý pokus nezaváhal. Ztráta Lovosic povážlivě narůstá. (18:12)

27

Hraničtí se snažili o dlouhé dobývání soupeřovy obrany, odměnou jim je další sedmimetrový hod. (17:12)

25

Následnou sedmičkou Magrla nepohrdnul. (17:12)

25

Další dvojka pro hosty, za pomyslný katr putuje Ouředník. (16:12)

25

Dvanáctou branku Lovosic přidává z rychlého brejku Jan Kupa. Na to domácí lavička reaguje oddechovým časem. (16:12)

24

Lovosice jsou v plném počtu a zároveň se po dlouhé době prosazují. Z pravé spojky udeřil Michal Bednařík. (16:11)

23

Hraničtí znovu trestají hru bez brankáře, tentokrát zásluhou Padalíka. (16:10)

23

Za domácí se prosazuje brankář Juráš, který přes celé hřiště trefuje odkrytou svytyni Lovosic. (15:10)

22

Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Lukáč). (14:10)

22

Lovosice navíc vzápětí přišly o míč, což z brejku trestá Piwko. Navíc na něj při zakončení přichází dvouminutový faul. (14:10)

22

Po hlušší pasáži jsme se konečně dostali branky, jejíž autorem je z pravého křídla Petr Magrla. (13:10)

20

Jenže ve svém útočném snažení nebyli úspěšní ani Lovci. (12:10)

19

Útok teď domácím vůbec nevyšel, rána Piwka letěla hodně vysoko nad branku. (12:10)

19

Bogdanić dává svou první trefu v zápase. (12:10)

18

Hranicím se ovšem díky Poláškovi náskok daří držet na třech gólech. (12:9)

18

Za hosty se znovu prosazuje Trkovský, tentokrát těžkou střelou z uctivé vzdálenosti, která skončila pod břevnem. (11:9)

17

Magrla na sedmičce nezaváhal a míč uklízí k levé tyči. (11:8)

17

Jaroslav Trkovský Lovosice přibližuje zpátky na rozdíl dvou branek. (10:8)

Hostující lavička si raději bere oddechový čas. Což je vzhledem k průběhu posledních minut pochopitelné. (10:7)

17

Pozor, Luděk Piwko dobře umístěnou střelou zvyšuje už na rozdíl tří branek! (10:7)

15

Alexandr Zamarski, domácí vedou o dvě branky. (9:7)

14

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Polášek). (8:7)

14

Trkovský vzápětí vyrovnává svou druhou trefou v zápase. (7:7)

13

Znovu domácí do vedení posílá svižnou ranou Petr Magrla. (7:6)

13

Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák). (6:6)

12

Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Patrik Stach). (6:5)

11

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček). (6:5)

11

Na začátku jedenácté minuty je stav opět vyrovnaný. Svou druhou branku v utkání, avšak první ze hry, zaznamenal Petr Magrla. (5:5)

9

Lovosice třetím zásahem v řadě otáčejí skóre ve svůj prospěch a poprvé v utkání vedou! Prosadil se Patrik Stach. (4:5)

8

Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák). (4:4)

7

Za Lovosice snížil zpět na rozdíl jediné branky Pavel Horák. (4:3)

6

Hranice odskakují v početní nevýhodě. V polovině šesté minuty se střelou z pravé strany prosadil Jakub Dolák. (4:2)

6

Lovci zatím měli v početní výhodě jedinou střelu. Ta prosvištěla vedle pravé tyče. (3:2)

5

Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček). (3:2)

4

Lukáš Malý se prosadil z pravého křídla střelou pod břevno mezi ruce brankáře. (3:2)

3

Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (3:1)

3

Petr Magrla bezpečně proměnil sedmimetrový hod. Hranice opět vedou o dva góly. (3:1)