konec (2:0, 1:1, 2:0)

18.09.2022, 18:30 • Zimný štadión mesta Poprad • 2. kolo • Daniela Mesíková sk

52:44

Poprad dal gól!
Individuálna akcia ADRIÁNA VALIGURU, popradský útočník dostal v strednom pásme prihrávku od Mlynaroviča, prešiel ako nôž maslom na pravé krídlo, odkiaľ z bránkovej čiary bekhendom po ľade poslal puk k žŕdke, ten Honzíkovi prekĺzol do brány.
Asistencie: Samuel Mlynarovič, Jakub Meliško

41:06

Kamzíci vedú 4:1. Toto je veľmi studená sprcha pre Nitru, ktorá chcela so zápasom niečo urobiť, no hneď v úvode tretej tretiny inkasuje ďalší gól. MATEJ PALOČKO výbore zacláňal Honzíkovi výhľad, nitrianskemu gólmanovi vypadla strela Vainia od modrej a Paločko dotlačil puk za jeho chrbát.
Asistencia: Olli Vainio

28:14

Nitra dala gól!
Nitra sa vracia do zápasu. V presilovke napriahol IVAN ŠVARNÝ, pred brankárom Petersom odviedol dobrú robotu Skokan, ktorý clonil. 3:1.
Asistencie: Marek Tvrdoň, Filips Buncis

22:42

Poprad v podstate prvýkrát v druhej tretine zaútočil a hneď je z toho gól. V roli útočníka sa ocitol BORIS BRINCKO. Od mantinelu dostal do jazdy dobrú prihrávku od Valiguru a šikovnou strelou švihom prekonal Honzíka.
Asistencia: Adrián Valigura

12:17

TOMÁŠ ZÁBORSKÝ trestné strieľanie rutinérsky premenil. Naznačil strelu a potom rýchlymi rukami poslal puk po ľade medzi Honzíkove betóny. Poprad vyhráva už 2:0.

09:19

Tretiu presilovku už Poprad využíva a ujíma sa vedenia. Záborský rihral na bránkovú čiaru Skokanovi, ktorý našiel PATRIKA SVITANU a ostrostrelec Popradu prekonal Honzíka strelou k bližšej žrdi.
Asistencie: Dávid Skokan, Tomáš Záborský

5:1

Branky a nahrávky: 10. Svitana (Skokan, Záborský), 13. Záborský (TS), 23. Brincko (Valigura), 42. Paločko (Vainio), 53. Valigura (Mlynarovič, Meliško) – 29. Švarný (Tvrdoň, Buncis)

HK Poprad: Peters (Valluš) – Meliško, Drgoň, Kotvan, Vainio, Brincko, Bokroš, Nahalka – Svitana, Skokan, Záborský – Yogan, Bubela, Valigura – Petráš, Paukovček, Soberg – Paločko, Mlynarovič, Kundrík

HK Nitra: Honzík (Beržinec) – Bodák, Mezei, Donaghey, Pupák, Švarný, Gajdoš, Pekarčík, Štefanka – Holešinský, Hrnka, Krivošík – Molnár, Buncis, Tvrdoň – Varga, Myklukha, Solenský – Lacka, Šramaty, Knies

Rozhodčí: Korba, Smrek – Kacej, Jurčiak

03:03 NIT 2 Donaghey, držení
05:34 NIT 2 Holešinský, sekání
08:30 NIT 2 Krivošík, vysoká hůl
09:19 POP 1:0 Svitana (Skokan, Záborský)