Anglická Premier League

Nottingham Forest – Fulham FC

2:3

konec (1:0)

16.09.2022, 21:00 • The City Ground, Nottingham • 8. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.81 3.51 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fulham se po dnešku posunul na šesté místo tabulky. Ačkoliv po prvním poločase o gól prohrával, když se v 11. minutě trefil Taiwo Awoniyi, nástup do druhého dějství měl vskutku impozantní. Hosté skórovali třikrát během šesti minut, branky si připsali Tosin Adarabioyo, João Palhinha a Harrison Reed. Nottingham v závěru pouze korigoval zásluhou střídajícího Lewise O'Briena, ale na větší tlak už neměl síly. Soupeři se tak musel sklonit 2:3.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (23:02:34)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:10.

90+7

90+6

Máme tady poslední minutu utkání. Nottingham se chtěl prosadit dlouhým nákopem, ale střídající Emmanuel Dennis si při zpracování pomohl rukou.

90+5

Tim Ream pošetřil několik cenných sekund u rohového praporku na útočné polovině. Takto by Fulham dnešní duel rád dohrál.

90+4

James si z pravé strany navedl míč na střed do střelecké pozice. Střela levačkou se ale ofenzivnímu hráči s číslem 21 na dresu vůbec nepovedla.

90+3

Ještě zhruba tři minuty mají domácí k tomu, aby dokázali srovnat. Jejich tlak je ale v těchto chvílích pryč.

90+2

Bernd Leno se svým odkopem vyčkává, což se samozřejmě divákům nelíbí. Uvidíme, jestli trpělivost s německým brankářem bude mít i rozhodčí.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby budou sudí přidávat 6 minut.

90+1

Střídání v týmu Fulham FC:
ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Carlos Vinícius,
ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Neeskens Kebano.

89

Joseph Worrall v souboji inkasoval ostrou ránu protihráče. Jde vidět, že oba celky si rozhodně nic nedarují.

89

Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
ze hřiště odchází Neco Williams, přichází Emmanuel Dennis.

88

Aleksandar Mitrović se dostal do strkanice s protihráčem. Rozhodčí ale tentokrát karty vytahovat nebude.

87

Harrison Reed se skvěle dokázal vrátit do vlastního pokutového území, kde zabránil nepříjemné přihrávce. Pro balón si poté došel Leno, jenž rozhodně spěchat nebude.

86

Posléze se navíc Sam Surridge provinil útočným faulem, takže Fulham bude moct hru lehce uklidnit.

85

Vypadalo to, že Nottingham ihned po zisku míče vyrazí do brejkové situace, ale jeden z hostujících obránců předvedl čistý a přesný zákrok.

84

Akce hostů nebyla dotažena ke zdárnému konci. Fotbalisté v bílém ale budou kopat od rohového praporku.

83

ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Tom Cairney.

2:3

konec (1:0)

Branky: 11. Awoniyi (Yates), 77. O'Brien – 54. Adarabioyo (Willian), 57. Palhinha (Tete), 60. Reed (Decordova-Reid)

Karty:   27. S. Cook (NOT), 34. Boly (NOT) – 40. Diop (FHM), 58. Palhinha (FHM), 63. Tete (FHM), 78. A. Pereira (FHM)

Nottingham Forest: Henderson – Boly (63. Lingard), Cook (63. Worrall), McKenna – Williams (89. Dennis), Yates (C), Freuler (70. O'Brien), Lodi – Gibbs-White, Johnson – Awoniyi (70. Surridge).
Náhradníci: Hennessey – Biancone, Toffolo, Kouyaté.

Trenér: Steve Cooper

Fulham FC: Leno – Tete, Adarabioyo, Ream (C), Diop – Reed, Palhinha – Decordova-Reid (90+1. Kebano), Pereira (83. Cairney), Willian (70. James) – Mitrović (90+1. Vinícius).
Náhradníci: Rodák – Duffy, Mbabu, Chalobah, Harris.

Trenér: Marco Silva

Rozhodčí: Gillett – Long, West