Evropská liga

SC Braga – 1. FC Union Berlín

1:0

konec (0:0)

15.09.2022, 21:00 • Estádio Municipal de Braga, Braga • Skupina D • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.45 3.2 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:11:29)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:16.
Je dobojováno a dommácí se mohou začít radovat z těsné výhry. Braga byla ve druhé půli tím aktivnějším celkem, jenže dlouho to bylo o marném dobývání vápna soupeře. Portugalský tým to prolomil až v 77. minutě, kdy se po střele Andrého Horty z dálky dostal k dorážce Vitor Oliveira a povedlo se mu z úhlu dostat míč do branky. Union se pak pustil do snahy o srovnání skóre, nešlo to ale po zemi, ani vzduchem. Další branky jsme se už nedočkali, Braga vyhrála 1:0 a je se šesti body v čele skupiny D. Uninon Berlín je třetí a stále čeká na svůj první bod.

90+6

90+5

No a právě hostující Julian Ryerson vleže sáhl po míči a dostal za to žlutou kartu.

90+4

Nepovedlo se to ani po závaru na hranici vápna, kde po souboji o míč upadl Ryerson.

90+3

Tlak Unionu vrcholí, do vápna to létá z obou stran, je to ale dost na náhodu.

90+3

Tak ještě jeden rohový kop, obrana Bragy odkopávala před Siebatcheuem.

90+2

Trimmel poslal do vápna centr z otočky a Paulo Oliveira jej musel hlavičkou odvracet na roh.

90+1

V úvodu přidaného času se nehraje, probíhá totiž Musrátího ošetřování.

90

Budou se přidávat tři minuty.

90

Za faul ve výskoku dostal žlutou kartu hostující Kevin Behrens.

89

Matheus s rozehrávkou směrem kupředu nikam nepospíchá, Braga tak trochu natahuje čas.

88

Hosté se zlobí, že jim byl odpískán faul Lewelinga. Ten svedl těsný souboj s Sequeirou a oba se v něm docela dost drželi. Písknout se to dalo na obě strany.

87

Právě Castro se hned vrhl do útočení, přihrál doprava na Ricarda Hortu, ten se ovšem v pokutovém území zamotal do kliček a nezakončil.