Extraliga dorostu

HC Kometa Brno – HC ZUBR Přerov

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

15.09.2022, 16:45 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 1 • Skupina Východ • Libor Novák

Konec zápasu. (18:44:33)

59:48

Kometa se žene kupředu, ale tohle už Přerov asi zvládne!

59:01

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině. U puku jsou hosté a obstřelují branku Ondřeje Matouška.

58:54

Spanel po buly na nic neváhal a okamžitě vypálil tvrdou ránu! Ryšavý sice měl zakrytý výhled, ovšem novu dokázal zakročit. Parádní výkon přerovského gólmana.

58:30

Po ráně Antonyho se k dorážce tlačil Zduba, ale Ryšavý i na podruhé dokázal skvěle zakročit!

57:55

Rozehrávka Ševčíka přesná nebyla a rozhodčí píská zakázané uvolnění. Kometa se tak dvě minuty před koncem dostává do útočného pásma.

57:14

Přerov sice vede, ale jejich druhá formace je opět před brankou Matouška. Sice z toho zatím žádná střela nebyla, ovšem daří se jim šetřit drahocenný čas.

56:40

Bude tento gól rozhodující? Kometa se v zakončení zatím trápí, do konce navíc nezbývá mnoho času.

55:50

Přerov právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská rána pro domácí hokejisty! Spoustu dobrých příležitostí nevyužili a nyní sami inkasují. Přerov se nastěhoval po buly ve středním pásmu a po menším závaru se puku zmocnil TOMÁŠ MACEK, který dokázal dopravil puk do sítě a otevírá tak skóre dnešního duelu. Asistence: Petr Kurial.

55:13

Útočné snažení hostujících hokejistů zastavuje hvizd rozhodčího, jelikož došlo k postavení mimo hru.

54:40

Hráči Brna dobře ví, že dnes mají navrch, avšak branka Přerova je zkrátka zakletá. Červenka to nyní zkoušel individuálně, ale přes posledního hráče projít nedokázal.

54:02

Ani ti ale moc nepochodili a o kotouč byli obráni ještě před modrou čarou. Ve hře nyní vidíme nepřesnosti na obou stranách.

53:54

Zdubův průnik nevyšel, tak to nyní zkusí hosté.

53:33

Kometa je po oslabení opět v ráži a okupuje přerovské území.

52:21

Krásná kombinace jako z učebnice a opět to gólem nekončí! Štulo z poza branky našel mezi kruhy Vojtěcha Kubína, ovšem ten v tutové šanci mířil nepřesně.

51:42

Domácí hrají v plném počtu, ani tato přesilovka úpravu skóre nepřinesla.

50:57

Kometa se velmi dobře brání, jednou už svěřenci Marka Moskala dokázali vyhodit, teď šetří čas v rohu kluziště. Před hosty už je méně než polovina přesilové hry.

50:17

Druhou přesilovou hru v zápase dostávají hosté. Po vyhraném buly se do střely opřel Mráček, ale Matoušek je pozorný.