Česká para hokejová liga

SOHO Olomoučtí Kohouti – SKV Sharks Karlovy Vary

4:6

konec (2:2, 0:2, 2:2)

10.09.2022, 16:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Jan Hochman, Jakub Hladký

Je dobojováno! Karlovy Vary potvrdily roli favorita a z dnešního utkání si odváží všechny tři body. První dvě třetiny Žraloci naprosto dominovali, tvořili si jednu příležitost za druhou, ale i přesto šli do závěrečné třetiny jen s dvoubrankovým vedením. V závěrečné třetině se hra Kohoutů značně zlepšila, díky čemuž se jim podařilo potřetí v zápase stav srovnat. Hosté si byli vědomi, že jejich dnešní výkon si nezaslouží nic jiného než tři body, a tak do zaznění sirény dokázali nastřílet ještě dvě branky. (17:53:46)

44:57

Poslední situace v závěrečné třetině byla střela hostů, se kterou si Černoch poradil na jedničku.

44:25

Kohoutům se sice podařilo vyhodit z pásma, Žraloci se však nastěhovali okamžitě zpátky.

43:27

Domácí se konečně ohřáli v útočné třetině na delší dobu. Střela Jedličky z levého kruhu končí v lapačce hostujícího brankáře.

42:18

Nenápadná střela Rennhacka z mezikruží projela těsně kolem pravé tyče.

41:05

Žraloci právě vstřelili branku!
Obrovského chumlu v předbrankovém prostoru využil FILIP VESELÝ, který tímto posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Patrik Sedláček.

40:19

Nahození od levého mantinelu vyrazil Černoch přímo před sebe, dorážející Geier ani napodruhé neproměňuje.

39:24

Geier hledal žabičkou na druhé straně Rennhacka, který však na kotouč nedosáhl.

37:14

Parádní přihrávka středem hřiště našla rozjetého Michala Geiera, který se chopil puku a jakmile na sebe natáhl bránicí hráče, tak posunul kotouč na FILIPA VESELÉHO, který svůj dnešní skvělý výkon potvrzuje brankou na 4:5. Asistence: Michal Geier a Patrik Sedláček.

36:39

Střela Veselého z mezikruží byla zablokována.

36:30

O chvíli později se Kohoutům podařilo vyhodit jen na icing.

36:25

Berger úspěšnější na buly ve středním pásmu než Mikuš. Žraloci momentálně svírají soupeře v jejich třetině.

35:15

Jedlička vyhazuje puk podél mantinelu až do středního pásma.

34:20

Nahozený kotouč do útočného pásma si našel Večerek, který sám v třetině soupeře neměl ale šanci na úspěch.

33:19

Střelu z osy hřiště Černoch zalehl a vyčkal na hvizd sudího.

33:05

Kardoš dobrým obranným zákrokem neumožnil Geierovi vystřelit z bezprostřední vzdálenosti.

32:00

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak to je fantazie! Střela Kohoutů ihned po vhazování končí za zády brankáře hostů a stav je tak vyrovnaný. Autorem branky je RADEK JEDLIČKA. Asistence: Martin Novák.

4:6

Branky a nahrávky: 3. Jedlička (Večerek), 13. Jedlička (Mikuš, Novák), 31. Večerek (Jedlička), 32. Jedlička (Novák) – 1. Berger (Wágner, Veselý), 12. Rennhack (Veselý), 16. Sedláček (Veselý), 23. Geier (Sedláček), 38. Veselý (Geier, Sedláček), 42. Veselý (Sedláček)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch- Jedlička (C), Kardoš, Hlinka, Strašák, Novák (A), Rozkopal, Buriánek, Večerek (A), Mikuš, Kaščák.
Trenér: Tomáš Svozil

SKV Sharks Karlovy Vary: Berger (Mach)- Wágner (A), Zelinka, Haas, Michalčín, Veselý, Rennhack, Kovářík, Geier (C), Sedláček, Karafiát (A).
Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Holub, Smetková

Diváci: 22

00:57 KVS 0:1 Berger (Wágner, Veselý)
02:47 OLS 1:1 Jedlička (Večerek)
09:19 OLS 2 Jedlička, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
11:55 KVS 1:2 Rennhack (Veselý)
12:51 OLS 2:2 Jedlička (Mikuš, Novák)
15:30 KVS 2:3 Sedláček (Veselý)
22:57 KVS 2:4 Geier (Sedláček)
24:56 OLS 2 Kaščák, nedovolené bránění
30:43 OLS 3:4 Večerek (Jedlička)
32:00 OLS 4:4 Jedlička (Novák)
37:14 KVS 4:5 Veselý (Geier, Sedláček)