konec (1:0, 0:1, 4:0)

10.09.2022, 14:30 • Kunsteisbahn im Chreis, Curych • Skupina D • Petr Pavlík

Tipsport: 1.08 14.8 19.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

41:46

Nepříjemné chvíle pro hosty! Henrik Nilsson (FEH) zatáhl za záchrannou brzdu a podrazil unikajícího protihráče. Domácí hrají přesilovku pět na tři.

40:47

Bude se vylučovat, a to z hostujících řad. Na trestnou lavici odjel útočník Brett Findlay (FEH), který vyfasoval menší dvouminutový trest za podrážení.

20:36

Bude se vylučovat. Na ledové ploše zůstal chvíli ležet obránce Weber a Andrew Sarauer (FEH) vyfasoval hned čtyři minuty za hru vysokou holí!

19:20

Pozor ještě na druhé straně. Na trestnou lavici odjíždí velmi naštvaně útočník Garrett Roe (ZSC), jenž dostal menší trest za nedovolené bránění.

15:31

Hosté však dostanou druhou příležitost na skórování. Na trestnou lavici totiž usedl domácí útočník Alexandre Texier (ZSC), jenž obdržel dvě minuty za podrážení.

12:48

Kuralt se natahoval hokejkou po kotouči, ale nebyl úspěšný. Brankář Šimon Hrubec (ZSC) posléze vyhodil puk ven a dostává dvě minuty za zdržování hry.

01:22

Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedl hostující obránce Daniel Szabo (FEH), který vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za držení.

5:1

Branky a nahrávky: 3. Wallmark (Texier, Lehtonen), 45. Wallmark, 51. Bachofner (Weber), 55. Andrighetto, 60. Texier (Wallmark) – 40. Kuralt (Newell, Sarauer)

ZSC Lions: Hrubec (Waeber) – Lehtonen, Weber, Marti, Kukan, Geering, P. Baltisberger, Sopa, Guebey – Andrighetto, Roe, Sigrist – Texier, Wallmark, Bodenmann – Bachofner, Lammikko, Ch. Baltisberger – Riedi, Diem, Truog.
Trenér: Rikard Grönborg

Fehérvár AV19: D. Horvath (Roy) – M. Horvath, Nilsson, Fournier, O´Brien, Betker, Szabo – Newell, Sarauer, Kuralt – Erderly, Findlay, Petan – Vertes, Bartalis, Terbocs – Dobmayer, Nemeth, Magosi.
Trenér: Kevin Constantine

Rozhodčí: Ofner, Stolc – Schlegel, Gnemmi

01:22 FEH 2 Szabo, držení
02:29 ZSC 1:0 Wallmark (Texier, Lehtonen)
12:48 ZSC 2 Hrubec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Bodenmann
15:31 ZSC 2 Texier, podrážení
19:20 ZSC 2 Roe, nedovolené bránění
20:36 FEH 2+2 Sarauer, vysoká hůl
39:07 FEH 1:1 Kuralt (Newell, Sarauer)
40:47 FEH 2 Findlay, podrážení
41:46 FEH 2 Nilsson, podrážení
44:10 ZSC 2:1 Wallmark
50:07 ZSC 3:1 Bachofner (Weber)