konec (15:18)

03.09.2022, 19:15 • Zimní stadion Lovosice • 1. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 2.63 7.76 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lovci Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje 32:38 (15:18)
Nejvíce branek: Bogdanić 8/2, Trkovský 6, Petryčenko 5 – Škvařil 7, Kosteski 6, Režnický 5. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/5. Vyloučení: 3:3. Diváci: 2 589. (21:21:55)
Před rekordní návštěvou v rámci akce Otvírák roku se stává Plzeň prvním týmem, který porazil Lovosice. V nadstandardní extraligové házené v úžasném tempu hosté dobře vstoupili do celého zápasu, vedli 5:1 a byť se Lovosice dotáhly na 5:5, tak Západočeši měli průběh utkání pod kontrolou. Ve druhém poločase především vycházela Plzni souhra Škvařila se Stehlíkem a Šindelářem, navíc skvěle chytal Filip Herajt. Víceméně navázal na solidní formu z konce loňské sezony.

Lovosice v sestavě s vracejícím se Pavlem Horákem prohrávají 32:38, těšit je může například perfektní výkon Tima Bogdaniće z první půle.

Konec zápasu. (32:38)

60

Tři sekundy před koncem ale Štefanič přece jen inkasuje z ruky Trkovského. (32:38)

60

Plzeň poslala na sedmičku Štefaniče, ten poprvé zasáhl do zápasu a Bogdanič jej trefil do těla, pak zamezili hosté dorážce. (31:38)

60

Ještě sedmička pro Lovosice. (31:38)

60

Terzić vypálil z pravé spojky vedle přední tyče. (31:38)

59

Pravačka Motla byla přesná. (31:37)

59

Douda je ze sedmiček nadále stoprocentní. (30:37)

59

Po Herajtově zákroku se míč odrazil k Terzićovi, ten byl faulovaný Stachem při zakončení do prázdné brány, takže sedmička. (30:36)

58

Škvařil byl na konci kombinace na levé spojce. (30:36)

57

Terzič to zkoušel z pravé spojky mezi nohy brankáře. (30:35)

57

Škvařil se otáčel kolem Stacha na levé straně, byl faulovaný. (30:35)

56

Trkovský vyslal křižnou střelu z levé spojky a druhé vlny vedle brány. (30:35)

56

Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice. (30:35)

56

Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Stefan Terzić). (30:35)

55

Na zakončení Hniďáka si Herajt hodně sáhl, ale balón skončil těsně za čárou. (30:34)

55

Po pasu z levé spojky do levého křídla propadla střela Vinkelhöfera k opačné tyči. (29:34)