Česká fotbalová liga (A)

FK Zbuzany 1953 – FK Dukla Praha B

2:2

konec (1:1)

03.09.2022, 10:15 • Zbuzany • 5. kolo • Info o důležitých událostech (Martin Augustin (@ogy_16))

Tipsport: 1.65 4.0 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Celky Zbuzan a béčka Dukly Praha si rozdělily body po remíze 2:2. Domácí do utkání výborně vstoupili a od 6. minuty vedli po trefě Josefa Jakaba. Hosté srovnali po půlhodině hry zásahem Filipa Špatenky. Krátce po přestávce vrátil Zbuzanům vedení proměněnou penaltou Petr Hampl, ovšem Pražané vyrovnali v 80. minutě zásluhou Jiřího Hrubeše. (12:20:51)

90+2

89

Střídání v týmu FK Zbuzany 1953:
ze hřiště odchází David Eichler, přichází Jaroslav Škoda.

87

Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Tomáš Novák).

84

Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
ze hřiště odchází Nicolas Krenciv, přichází Tomáš Křenek.

80

ze hřiště odchází Karel Houha, přichází Robert Barciaga.

80

Dukla B právě vstřelila branku!
Hostům se podařilo srovnat stav zápasu a mají nakročeno alespoň k bodu! Autorem gólu na 2:2 je JIŘÍ HRUBEŠ.

72

ze hřiště odchází Tomáš Mládek, přichází Filip Ulman.
ze hřiště odchází Filip Lehký, přichází Radek Fojt.

66

Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Karel Houha).

58

ze hřiště odchází Arnaud Konan, přichází Vojtěch Löffler.

48

Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Jan Zákostelský).

47

Zbuzany právě vstřelily branku!
Domácím vyšel také nástup do druhé půle a rychlým gólem si berou vedení zpět! Pokutový kop proměnil PETR HAMPL – 2:1.

46

ze hřiště odchází Daniel Kozel, přichází Graham Etemike.

46

Po prvním poločase hrají Zbuzany s rezervou Dukly nerozhodně 1:1. Domácí do utkání výborně vstoupili a už v 6. minutě je poslal do vedení Josef Jakab. Hosté poté srovnali obraz hry a ve 31. minutě i skóre. Jejich gól si zapsal Filip Špatenka.

45

36

ze hřiště odchází Miroslav Eichler, přichází Petr Hampl.

31

Hostům se podařilo po půlhodině hry srovnat stav! Prosadil se FILIP ŠPATENKA.

25

Dukla po inkasovaném gólu postupně srovnala hru a její hráči se už dostali i k několika zakončením. Zatím ale schází přesnost v koncovce.