1:2
konec (0:0)
25.08.2022, 21:00 • Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos • Play-off • Info o změnách stavu (Jáchym Tůma)
Tipsport: 5.3 3.89 1.68 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.3 - 3.89 - 1.68
Gil Vicente FC – AZ Alkmaar
1:2
konec (0:0)
Branky: 86. Boselli – 60. Evjen (Pavlidis), 64. Reijnders (Pavlidis)
Karty: 27. Villodres (GIL) – 31. Beukema (ALK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 9:11.
Gil Vicente FC:
B. Araújo – Carraça (78. Hackman), T. Araújo, Cunha (C), Marín – Tiba (69. Carvalho), Aburjania, Bueno (53. Fudžimoto) – Arai, Santana (52. Navarro), Villodres (52. Boselli).
Náhradníci: Andrew – Lopes, Hackman, Navarro, Fudžimoto, Hanne, Boselli, Carvalho, Fernandes, Alipourghara, Simões.
Trenér: Ivo Vieira
AZ Alkmaar:
Verhulst – Hatzidiakos (64. Sugawara), Beukema, Martins Indi (C), Kerkez (73. M. de Wit) – Reijnders, D. de Wit, Clasie – Evjen (64. Odgaard), Pavlidis (73. Barası), van Brederode (64. Lahdo).
Náhradníci: Vindahl-Jensen, Westerveld – Sugawara, Odgaard, Koopmeiners, Witry, Dekker, Lahdo, Buurmeester, M. de Wit, Barası.
Trenér: Pascal Jansen
Rozhodčí: Fran Jović (CRO) – Hrvoje Radić (CRO), Luka Pušić (CRO)
Diváci:
První zápas: Alkmaar - Gil Vicente 4:0
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
86
86. BOSELLI - 1:2
86
78
ze hřiště odchází Carraça, přichází Hackman.
73
ze hřiště odchází Pavlidis, přichází Barası.
ze hřiště odchází Kerkez, přichází M. de Wit.
69
ze hřiště odchází Tiba, přichází Carvalho.
64
ze hřiště odchází Hatzidiakos, přichází Sugawara.
ze hřiště odchází Evjen, přichází Odgaard.
ze hřiště odchází van Brederode, přichází Lahdo.
64
64. REIJNDERS - 0:2
64
60
60. EVJEN - 0:1
60
53
ze hřiště odchází Bueno, přichází Fudžimoto.
52
ze hřiště odchází Santana, přichází Navarro.
ze hřiště odchází Villodres, přichází Boselli.
31
27