1:3
konec (0:1)
25.08.2022, 20:45 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Play-off • Info o změnách stavu (Jan Prošek)
Tipsport: 2.28 3.15 3.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.28 - 3.15 - 3.48
Royal Antverpy – Istanbul Başakşehir FK
1:3
konec (0:1)
Branky: 56. Frey (pen.) – 12. Özcan (Okaka), 58. Okaka (Chouiar), 83. Aleksič
Karty: 80. Verstraete (ANY) – 19. Tekdemir (IBS), 42. Babačan (IBS), 59. Okaka (IBS), 65. Biglia (IBS), 84. Aleksič (IBS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:6.
Royal Antverpy:
Butez – De Laet, Alderweireld, Pacho Tenorio, Vines – Verstaete – Miyoshi (60. Valencia), Naingoggan, Yusuf, Ekkelenkamp – Frey (60. Janssen)
Náhradníci: De Wolf, Devalckenner – Fischer, Janssen, Ávila, Scott, Van Den Bosch, Bataille, Krasniqi, Valencia, Almeida
Trenér:
Istanbul Başakşehir FK:
Babačan – Özbayrakli, Léo Duarte, Ndayishimiye, Ali Kaldirim (69. Lima) – Mahmut Tekdemir, Biglia (87. Özil), Özcan (69. Aleksič) – Gütler (76. Szysz), Okaka, Chouiar (87. Touba)
Náhradníci: Muhammed Sengerez – A. Epureanu, Aleksič, Özil, Batuhan Celik, Szysz, Deniz Türüc, Muhammet Arslantas, Ömer Ali Sahniner, Touba, Lima, Júnior Caicara
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Başakşehir - Antverpy 1:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
87
ze hřiště odchází Lucas Biglia, přichází Mesut Özil.
ze hřiště odchází Mounir Chouiar, přichází Ahmed Touba.
76
ze hřiště odchází Serdar Gütler, přichází Patryk Szysz.
69
ze hřiště odchází Berkay Özcan, přichází Danijel Aleksić.
ze hřiště odchází Hasan Ali Kaldirim, přichází Lucas Lima.
60
ze hřiště odchází Koji Miyoshi, přichází Anthony Valencia.
ze hřiště odchází Michael Frey, přichází Vincent Janssen.