1:3
konec (1:1)
25.08.2022, 19:00 • SR-Bank Arena (Stavanger) • Play-off • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
Tipsport: 2.66 3.63 2.55 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.66 - 3.63 - 2.55
Viking Stavanger – FCSB
1:3
konec (1:1)
Branky: 26. Tripič (pen.) – 2. Edjouma (Cordea), 54. Cordea, 90+4. Radunovič (pen.)
Karty: 31. Pattynama (VKG), 45+1. Tripič (VKG), 86. Vevatne (VKG), 90+3. Bjorshol (VKG) – 16. Edjouma (STB), 24. Popescu (STB), 28. Coman (STB), 45+1. Tamm (STB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:14.
Viking Stavanger:
Gunnarsson – Vevatne, Brekalo, Bjorshol – Pattynama (46. Torsteinbo), Fridjonsson (90+5. Vikstol), Solbakken, Lokberg (46. Sandberg), Kabran – Tripič (C) (90+1. Tangen), Karlsbakk (70. Traore).
Náhradníci: Ostbo – Auklend, Austbo, de Lanlay, Kvia-Egeskog, Paulsen, Ree, Sandberg, Tangen, Torsteinbo, Traore, Vikstol
Trenér: L. Aarsheim
FCSB:
Tarnovanu – Pantea (46. Boboc), Dawa, Tamm, Radunovič – Edjouma (59. Dulca), Popescu (90+1. Stoica) – Cordea, Miculescu, Coman (C) – Rusu (46. Oaida)
Náhradníci: Vlad – Achim, Boboc, Dulca, Harut, Musi, Oaida, Radaslavescu, Rata, Stoica
Trenér: C.N. Dica
Rozhodčí: T. Bognar (HUN)
Diváci:
První zápas: FCSB - Viking FK 1:2
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
Ovšem na počátku druhého poločasu neudržel míč mezi nohama domácí gólman a střela Cordei skončila za jeho zády. Zápas spěl do prodloužení, ovšem v nastaveném čase zahrál domácí obránce rukou a Radunovič proměnil penaltu a vystřelil tak rumunskému celku postup! (21:09:58)
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:14.
90+5
90+5
ze hřiště odchází Fridjonsson, přichází Vikstol.
90+4
90+4. RADUNOVIČ - 1:3
90+4
Už to vypadalo na prodloužení, nicméně RISTO RADUNOVIČ proměnil nařízený pokutový kop a poslal svůj celek do skupinové fáze.
90+3
90+1
ze hřiště odchází Tripič, přichází Tangen.
Střídání v týmu FCSB:
ze hřiště odchází Popescu, přichází Stoica.
86
70
ze hřiště odchází Karlsbakk, přichází Traore.
59
ze hřiště odchází Edjouma, přichází Dulca.
54
54. CORDEA - 1:2
54
Autorem branky je ANDREI CORDEA, který vrací hostům vedení. Asistence:
46
ze hřiště odchází Pantea, přichází Boboc.
ze hřiště odchází Rusu, přichází Oaida.
46
ze hřiště odchází Pattynama, přichází Torsteinbo.
ze hřiště odchází Lokberg, přichází Sandberg.
46
45+2
45+1
45+1
31
28
26
26. TRIPIČ - 1:1
26
Autorem branky z pokutového kopu je ZLATKO TRIPIČ.
24
16
2
2. EDJOUMA - 0:1
2
Hostující celek se dostal do brzkého vedení. Autorem branky je MALCOM EDJOUMA. Asistence: Andrei Cordea.
1
Viking FK: Gunnarsson – Vevatne, Brekalo, Bjorshol – Pattynama, Fridjonsson, Solbakken, Lokberg, Kabran – Tripič (C), Karlsbakk.
Náhradníci: Ostbo – Auklend, Austbo, de Lanlay, Kvia-Egeskog, Paulsen, Ree, Sandberg, Tangen, Torsteinbo, Traore, Vikstol
Trenér: L. Aarsheim
FCSB: Tarnovanu – Pantea, Dawa, Tamm, Radunovič – Edjouma, Popescu – Cordea, Miculescu, Coman (C) – Rusu
Náhradníci: Vlad – Achim, Boboc, Dulca, Harut, Musi, Oaida, Radaslavescu, Rata, Stoica
Trenér: C.N. Dica
Rozhodčí: T. Bognar (HUN).