2:0
konec (2:0)
25.08.2022, 19:00 • GSP, Nikósie • Play-off • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)
Tipsport: 3.75 3.4 1.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.75 - 3.4 - 1.9
Omonia Nikósie – KAA Gent
2:0
konec (2:0)
Branky: 18. Kakoullis, 36. Charalampous
Karty: 86. Zachariou (OMO), 90+4. Matthews (OMO) – 79. Torunarigha (GNT), 90+4. Marreh (GNT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.
Omonia Nikósie:
Fabiano – Matthews, Yuste, Miletić, Panagiotou – Bruno (67. Barker), Diskerud (79. Papoulis), Charalampous (67. Bezus), Bachirou, Lecjaks (C) – Kakoullis (79. Zachariou).
Náhradníci: Panayi, Uzoho – Psaltis, Matavž, Barker, Papoulis, Zachariou, Lang, Venizelou, Savva, Asimenos, Bezus.
Trenér: Neil Lennon.
KAA Gent:
Roef – Samoise, Okumu (84. Hanche-Olsen), Ngadeu, Torunarigha – Odjidja-Ofoe (C) (64. Hjulsager), Kums (72. Hauge) – Hong (72. Marreh), Cuypers, Castro-Montes – Depoitre (63. Lemajič).
Náhradníci: De Schrevel, Vanden Borre – Lemajič, Hauge, Hjulsager, Hanche-Olsen, Marreh, Fortuna, Godeau.
Trenér: Hein Vanhaezebrouck.
Rozhodčí: Kabakov – Margaritov, Valkov (všichni Bulharsko).
Diváci:
První zápas: Gent - Omonia Nikósie 0:2
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
84
ze hřiště odchází Okumu, přichází Hanche-Olsen.
79
ze hřiště odchází Diskerud, přichází Papoulis.
79
ze hřiště odchází Kakoullis, přichází Zachariou.
72
ze hřiště odchází Kums, přichází Hauge.
72
ze hřiště odchází Hong, přichází Marreh.
67
ze hřiště odchází Bruno, přichází Barker.
67
ze hřiště odchází Charalampous, přichází Bezus.
64
ze hřiště odchází Odjidja-Ofoe, přichází Hjulsager.
63
ze hřiště odchází Depoitre, přichází Lemajič.