Liga mistrů (předkola)

FK Crvena Zvezda Bělehrad – Maccabi Haifa

2:2

konec (2:1)

23.08.2022, 21:00 • Stadion Rajko Mitić (Bělehrad) [Kapacita: 53 000] • Play-off • Martin Penker

Tipsport: 1.68 4.2 4.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou. (23:03:10)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:8. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:16.
Dnešní utkání je za námi. Hosté nastoupili do druhé půle jako vyměnění a svého soupeře po většinu poločasu přehrávali. V poslední minutě navíc dokázali vyrovnat, a to po smolném vlastním gólu střídajícího Pavkova, který si srazil centr Atziliho do vlastní sítě. Dnešní utkání tak skončilo 2:2, avšak díky domácí výhře 3:2 nakonec postupuje do skupiny Ligy mistrů Maccabi Haifa! Gratulace do Izraele.

90+8

90+6

Opravdu hrozivý dopad, ale vypadá to, že Cohen bude v pořádku.

90+5

Cohen si šel pro centrovaný míč, ale nechytil ho. Následně tvrdě dopadl a rozhodčí okamžitě přerušil hru a přivolává zdravotníky na hrací plochu.

90+3

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC:
ze hřiště odchází Tjaronn Chery, přichází Rami Gershon.

90+3

Ivanič vypálil uvnitř vápna soupeře, ale Cohen jeho pokus vytěsnil do zámezí. Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+2

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty!

90

90. Milan PAVKOV (vla.) - 2:2

90

Maccabi Haifa právě vstřelila branku! Hosté srovnávají na 2:2! Hosté zahrávali přímý kop po faulu Ivaniče. Atzili poslal do vápna centr, který si nechtíc srazil do vlastní sítě MILAN PAVKOV!

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Žlutá karta pro tým FK Crvena Zvezda Bělehrad (Mirko Ivanič).

88

Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

88

Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

86

Haziza se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale z velkého úhlu příliš nevyděsil Borjana.