Přípravné zápasy juniorů

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

5:2

konec (2:0, 0:2, 3:0)

20.08.2022, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Karel Schamberger, Daniel Schubert

59:04

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku. Hambálek sice první střelu vyrazil, avšak následně se již nacházel mimo pozici, a tak se MATĚJI GARDONOVI povedlo umístit puk za brankovou čáru. Asistence: Jasečko.

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Vítek – 2 min., hrubost + 2 min., vražení na hrazení, odpyká Šachl.

Jansa – 2 min., hrubost.

Liberec hraje přesilovku.

48:53

TOMÁŠ VYROUBAL právě navyšuje vedení Bruslařů, kteří tak využívají svou přesilovku. Asistence: Vojtěch Polák, Karel Křepelka.

47:21

Hladík – 2 min., krosček.

42:04

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Bruslaři se teď rychle dostali do útočného pásma, kde se jim v rohu povedlo vybojovat puk. Následovala rychlá kombinace před brankou a TOMÁŠ RAJGL vyslal krásnou střelu pod horní tyč. Asistence: Vlasák M. a Malínek.

38:58

Bílí Tygři Liberec B právě vstřelili branku! Využili tak zbytek přesilovky a radují se ze srovnaného skóre. SAMUEL FIALA tentokrát již svou střelou překonal Hambálka. Asistence: Perez Jaromír a Koštoval.

37:05

Vyroubal – 2 min., krosček.

35:48

Lysoněk – 2 min., podrážení.

24:05

Bílí Tygři Liberec B právě vstřelili branku!
Po delším tlaku Bruslařů dává gól z úniku MIKULÁŠ JENČOVSKY a dává tak naději do druhé třetiny Liberci. Asistence: Meisel.

19:42

Němec – 2 min., krosček.

17:09

Po rychlém samostatném úniku gól vstřeluje DOMINIK BROUČEK. Bez asistence.

07:37

Patzelt – 2 min., podrážení.

03:42

Po krátkém tlaku ve třetině hostů se trefuje KAREL KŘEPELKA. Asistence: Vojtěch Polák.

5:2

Branky a nahrávky: 4. Křepelka (Polák), 18. Brouček, 43. Rajgl (Vlasák M., Malínek), 49. Vyroubal (Polák, Křepelka), 60. Gardon (Jasečko) – 25. Jenčovsky (Meisel), 39. Fiala (Perez Jaromír, Koštoval)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík – Křepelka, Vlasák A., Jasečko, Němec, Rajgl, Sypecký – Leden, Polák, Václavík, Brouček, Vyroubal, Vlasák M., Malínek, Gardoň, Moyseyev, Šachl, Vítek, Hradec
Trenér: Pletka

Bílí Tygři Liberec: Hambálek – Hladík, Patzelt, Koštoval, Duschka, Meisel, Rybář, Perez Diego – Lysoněk, Jenčovský, Przybila, Jansa, Hois, Janata, Bačkovský, Fiala, Perez Jaromír, Hrabčák, Kofroň, Vološín
Trenér: Vozák

Rozhodčí: Maxa – Jecelín, Karli

03:42 MBL 1:0 Křepelka (Polák)
07:37 BTB 2 Patzelt, podrážení
17:09 MBL 2:0 Brouček