5:4

po s.n. (3:1) (0:1, 2:0, 2:3 - 0:0)

16.08.2022, 13:00 • ČPP Aréna • Tomáš Prodělal

Ode mne je to vše, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou. (15:55:51)
V utkání plném zvratů zvítězili dorostenci Hradce Králové. Liberečtí se sice dostali do vedení díky Bajerovi a po 1. třetině vedli, Lvi však otočili na 3:1 díky gólům Aschenbrennera, Janečka a Holoubka . Tygři však během pěti minut zvládli brankami Boczana a Kytky zápas vyrovnat. Radost jim ale nezůstala dlouho, po úspěšném přečíslení zakončeném Henrychem museli znovu dotahovat. A opět úspěšně, Pekař ranou k bližší tyči poslal zápas do prodloužení. v tom se nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Při nich byli úspěšnější Hradečtí, kteří proměnili tři ze čtyř, Liberečtí pouze jeden. Východočeští tak získali cenné povzbuzení do dalšího průběhu přípravy.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Autorem vítězné branky je DOMINIK PAVLÍK.

4. série 3:1

Ascherbrenner provedl úspěšný forhendový blafák a Hradec vítězí!

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení gól i přes několik šancí nepřineslo. O vítězi tak musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Několik závarů před Bogačem gólem neskončilo.

64:31

Bogač nadvakrát chytá nahození a umožňuje svým spoluhráčům vystřídat.

63:31

Hosté získali touš a vyhazují.

5:4

Branky a nahrávky: 23. Aschenbrenner (Burda, Pavlík), 36. Janeček (Hendrych, Kratochvíl), 43. Holoubek, 54. Hendrych (Bednář, Janeček), rozh. náj. Pavlík – 8. Bajer, 50. Boczan (Kučera), 54. Kytka (Kučera), 57. Pekař (Rozsíval)