BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

4:2

konec (1:0, 2:1, 1:1)

12.08.2022, 15:00 • Tréninková hala, Karlovy Vary • Skupina B • Marie Valentová

Další ze zápasů turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje je za námi. Bruslaři si připsali druhou výhru, když přetlačili třinecké Oceláře za stavu 4:2. Po první rozehřívací třetině nabídla prostřední část zápasu svižný hokej, kdy se oba týmy dostaly do několika šancí. Na kotouči se však více drželi Bruslaři a ti z této převahy vytěžili rovnou dvě branky. Třinečtí svou sérii střeleckých pokusů úspěšně zakončili těsně před koncem třetiny. Mužstva tak do šaten odcházela za stavu 3:1. Do třetí třetiny vletěli Oceláři po hlavě a snažili se zvrátit skóre ve svůj prospěch. Jejich šance mařil brankář David Hora a domácí obránci. Naopak Bruslařům se podařilo zvýšit skóre na 4:1. Třinečtí se nevzdávali a v druhé části třetiny se jim podařilo snížit na 4:2 a tento stav zůstal na světelné tabuli až do konce zápasu. To je pro dnešek ode mě vše. Přeji krásný zbytek dne. (17:22:56)

59:46

Hrůzek po buly pálil od modré. Hora jeho naději utnul svou lapačkou.

59:29

Střelu jednoho s třineckých Hora zlikvidoval.

58:54

Moškořovi před brankou sjela přihrávka spoluhráče z hole, tak stav zůstal nezměněn.

57:37

Třinečtí se nemohou probít do pásma a čas se jim krátí.

56:26

Od modré se nyní pokoušel Klimka prostřelit Vítek, ale i on orazítkoval pouze beton.

55:20

Bartoš byl těsně u branky domácích obrán o kotouč.

54:48

Třinečtí se usadili v pásmu a vymýšlejí, jak vyzrát na domácího gólmana.

54:31

Hora zmařil další šanci Ocelářů a před jeho brankou opět došlo k pošťuchování.

53:51

Hrouda od modré zkoušel vystřelit pátou branku. Kotouč jenom zaduněl o beton a Klimek ho odeslal do bezpečí.

52:48

Oceláře vstřelený gól nabudil a snaží se probojovat do pásma. Bruslaři jim však jejich šance maří.

51:48

Třinec právě vstřelil branku!
Nyní Oceláři z nenápadné akce udeřili a snížili skóre. Autorem branky je JAN BARTOŠ. Asistence Ondřej Šotkovský a Patrik Volas.

50:44

Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit v pásmu.

49:49

Oceláři se snaží o skórování, ale domácí si svou branku dobře hlídají.

49:01

Za třineckou brankou probíhá přetahovaná o kotouč.

48:02

Poté co Hora lapil střelu jednoho z třineckých došlo za brankou k menší strkanici.

47:33

Kremický ujížděl na branku, ale obránci ho odstavili.

46:45

Nyní třinečtí zaměstnávají Davida Horu.

4:2

Branky a nahrávky: 18. Rajgl (Hradec, Vlasák), 29. Malinek (Hruška), 38. Křepelka (Gardoň), 45. Vyroubal (Křepelka) – 40. Ulrych (Šilar), 52. Bartoš (Šotkovský, Volas)

BK Mladá Boleslav: Hora (Forst) – Vlasák A., Rajgl, Hrouda, Křepelka, Moravec, Málek, Hron – Vlasák M., Malinek, Zvagulis, Moyseyev, Hradec, Gardoň, Šachl, Polák, Vítek, Václavík, Hruška, Vyroubal
Trenér: Pletka Václav

HC Oceláři Třinec: Klimek (Král) – Hrůzek, Buják, Kyselý, Kareš (C), Andrle, Kremický, Volas – Šilar, Ulrych, Pánek, Šotkovský, Bartoš, Moškoř (A), Tomiczek, Šutý /A), Kozlík, Gerych, Spěváček, Hlávka
Trenér: Mucha René

Rozhodčí: Ing. Suchý – Lönge, Knap

05:30 MBL 2 Šachl, sekání
06:51 MBL 2 Vyroubal, podrážení
17:45 MBL 1:0 Rajgl (Hradec, Vlasák)