1:1
konec (0:1)
11.08.2022, 16:00 • Ortalıq Stadion, Kostanaj • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.47 3.03 3.02 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.47 - 3.03 - 3.02
FC Tobol Kostanaj – HŠK Zrinjski Mostar
1:1
konec (0:1)
Branky: 53. Deble (Tošić) – 34. Ćuže
Karty: 6. Tošić (KST), 37. Maročkin (KST), 49. Deble (KST), 58. Malij (KST), 90. Jovančić (KST), 90. Amanović (KST), 90+7. Kairov (KST) – 36. Savić (ZRI), 50. Jukić (ZRI), 57. Ćuže (ZRI), 66. Malekinušić (ZRI), 90+2. Janković (ZRI), 90+6. Čondrić (ZRI) 80. Mokin (KST)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 13:22.
FC Tobol Kostanaj:
Mokin – Kairov, Maročkin (82. Žaksylykov), Malij, Amanović – Žarynbetov (46. Mužikov), Jovančić, Tagybergen (C) (62. Osuchukwu) – Tošić, Deble (82. Akmurzin), Vukadinović (62. Sergejev).
Náhradníci: Asrankulov, Kulpejsov, Semčenkov, Vasiljev, Žumašev.
Trenér: Milan Milanović
HŠK Zrinjski Mostar:
Čondrić – Maglica (64. Senić), Savić, Barišić, Magdić, Tičinović (90+1. Sučić) – Ćuže (64. Stranput), Ilinković (71. Kamenar), Janković, Jukić (64. Malekinušić) – Bilbija (C).
Náhradníci: Soldo – Juranović, Sabljić, Zlomislić.
Trenér: Sergej Jakirović
Rozhodčí: Verboomen – Hillaert, Wyns
Diváci:
První zápas: Zrinjski Mostar - Tobol Kostanaj 1:0
Kyzylžar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Basilej – Brøndby • po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – AIK Stockholm • po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo Rovers – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – M. Tel-Aviv 20:00 2:1
Levski – Hamrun • po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznaň – Víkingur Reykjavík • po prodl. 20:30 4:1
Rapid – Neftçi Baku • po prodl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
Young Boys – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
90+7
90+6
90+2
90
90
80
66
58
57
50
49
37
36
6