1:0
konec (0:0)
11.08.2022, 18:00 • Bolt Arena, Helsinky • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 1.93 3.41 4.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.93 - 3.41 - 4.34
HJK Helsinki – NK Maribor
1:0
konec (0:0)
Branky: 54. Hostikka
Karty: 10. Radulović (HSK), 90+2. Browne (HSK) – 14. Repas (MAR), 21. Mitrović (MAR), 84. Antolin (MAR), 90. Karić (MAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:19.
HJK Helsinki:
Hazard – Tenho (C), Hoskonen, Raitala – Browne, Vaananen (57. Tanaka), Lingman (70. Hetemaj), Murilo (83. Terho) – Hostikka (83. Olusanya), Radulović, Abubakari (57. Soiri).
Náhradníci: Niemela, Tannander – Halme, Peltola, Saksela, Serrarens, Yli-Kokko.
Trenér: Toni Koskela
NK Maribor:
Bergsen – Žinić (72. Guerrico), Mitrović, Karić, Sikošek – Repas, Vidaković (72. Antolin) – Božić (60. Sirk), Kronaveter (C) (46. Vipotnik), Brnić (46. Laušić) – Baturina.
Náhradníci: Pridgar, Zalokar – Božičković, Koderman, Maher, Šturm, Uskoković.
Trenér: Radovan Karanović
Rozhodčí: Stieler – Gittelmann, Beitinger (GER)
Diváci:
První zápas: Maribor - Helsinki 0:2
Kyzylžar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Basilej – Brøndby • po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – AIK Stockholm • po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo Rovers – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – M. Tel-Aviv 20:00 2:1
Levski – Hamrun • po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznaň – Víkingur Reykjavík • po prodl. 20:30 4:1
Rapid – Neftçi Baku • po prodl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
Young Boys – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
72
ze hřiště odchází Vladan Vidaković, přichází Aljaž Antolin.
72
ze hřiště odchází Andraž Žinić, přichází Ignacio Guerrico.
70
ze hřiště odchází Lucas Lingman, přichází Perparim Hetemaj.
60
ze hřiště odchází Marko Bozic, přichází Rok Sirk.
57
ze hřiště odchází Santeri Vaananen, přichází Atomu Tanaka.
57
ze hřiště odchází Malik Abubakari, přichází Pyry Soiri.
46
ze hřiště odchází Ivan Brnić, přichází Marin Laušić.
46
ze hřiště odchází Rok Kronaveter, přichází Žan Vipotnik.