11.08.2022, 04:00 • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 1.28 6.48 7.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Alexander Blank se dnes prezentoval dobrým výkonem, který korunoval hattrickemn. (06:42:17)
Nejlepší hráči zápasu
Německo: Alexander Blank
Rakousko: Senna Peeters
Německo vyhrává tento zápas 4:2 a na střely 44:17. Rakousko dvakrát vedlo, ale na třetí a čtvrtou německou branku odpovědět nedokázalo. Zaslouženě vyhrává Německo.

59:30

Německo hraje takticky velmi dobře.

58:59

Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly před brankou Rakouska.

58:50

Rakousko to zkouší bez brankáře v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a pravděpobně i v tomto zápase.

57:37

Sebastian Wraneschitz vytěsnil kotouč vedle branky po střele z ostré pozice. Následně jeho tým vyhodil.

57:14

Německo v přesilové hře na nějakou výraznější šanci čeká, nicméně kontroluje hru, což mu vzhledem k výsledku stačí.

56:51

Rakousko vyhodilo znovu přes všechny čáry.

56:22

Alexander Blank se dostal do zakončení, se kterým si poradil Sebastian Wraneschitz. Bude se vhazovat.

56:00

Rakousko se dvakrát dokázalo osvobodit vyhozením z vlastního pásma. Hráči Německa musí o útočné pásmo bojovat.

55:46

Vyloučení v týmu Rakousko:
Senna Peeters – 2 min., hákování.

55:14

Sebastian Wraneschitz kryje střelu, kterou vyslal jeden z hráčů Německa, Vhazovat se tedy bude před brankou.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Německo vede o dvě branky. Komerční přestávka.

54:40

Rakousko rozehrává od své branky a pokouší se zbytky sil ještě vložit do útočné snahy.

53:30

Luca Münzenberger rozehrává od své branky, soupeři jej napadali, ale Ian Scherzer kotouč vybojovat nedokázal.

53:06

Hra je přerušena pro ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, což vyhovuje především Německu.

4:2

Branky a nahrávky: 8. Eham (Blank, Leonhardt), 24. Blank (Klein, Eham), 29. Blank (Volek, Samanski), 32. Blank (Volek) – 3. Peeters (Urbanek, Scherzer), 22. Dobnig (Peeters, Scherzer)

Německo: Bugl (Lunemann) – Szuber (A), Münzenberger (C), Glötzl (A), Klein, Geibel, Dziambor, Elten – Leonhardt, Eham, Blank – Samanski, Volek, Schweiger – Rutkowski, Hänelt, Rossmy – Proske, Del Monte, Heigl – Heigl.

Rakousko: Wraneschitz (Sommer) – Sablattnig, Urbanek, Reinbacher, Tialler, Hörl, Necesany, Lindner, Preiml – Wallner (C), Lackner, Maier – Peeters (A), Thaler (A), Scherzer – Auer, van Ee, Dobnig – Geifes, Kramer, Wernicke.

Rozhodčí: Kika, Kova – Cattaneo, Oliver