1:5

konec (0:3, 0:0, 1:2)

07.08.2022, 12:00 • Enteria arena, Pardubice • Ondřej Černý

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (13:35:57)
Další dnešní utkání turnaje O pohár primátora je u konce. Hokejisté Dynama překvapivě nestačili na Vítkovice 1:5, když ráz zápasu dal hlavně závěr první třetiny, kdy domácí inkasovali třikrát. Dynamo se dokázalo prosadit jen jednou, a to zásluhou Kubíčka v poslední třetině zápasu.

44:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

42:51

Vítkovice právě vstřelily branku! Pátý gól v kleci favorita zápasu. KRYSZTOF MACIAS šikovně obkroužil branku a zasunul kotouč do odkryté klece, protože Červinka byl úplně na druhé straně své svatyně.

42:28

V plném počtu už je i tým Vítkovic.

41:54

Dynamo hraje v plném počtu.

41:08

Utkání se již pouze dohrává, Vítkovice si jdou pro zaslouženou výhru nad dosavadním lídrem turnaje.

39:08

Dynamo právě vstřelilo branku! Tak přeci jen se domácí tým dočkal. Gromadzki společně s Danielem Burdou dokázali dobrým napadáním získat na soupeři kotouč a předložit ho JOSEFU KUBÍČKOVI, který se sám před brankou nemýlil a sebral Irglovi čisté konto.

38:22

Do střelecké pozice před brankou se dostal Chlán. Jeho sražený pokus skončil v ochranné síti.

37:19

Oba týmy bojují o střední pásmo a kupí spoustu nepřesností.

36:08

Hosté si při přechodu přes modrou čáru nepohlídali ofsajd, a tak se přerušuje hra.

35:45

Dynamo se hezky dostalo do útočného pásma Burdou, na něhož navázal zakončením do lapačky Irgla Dostál.

34:54

Schovaná střela Vachuna od modré čáry vylétla až kousek před Irglem. Ten měl štěstí, že letěla mimo.

33:35

Následuje zbytečný ofsajd pardubického celku.

33:15

Zakázané uvolnění Dynama.

1:5

Branky a nahrávky: 40. Kubíček (Gromadzki, Burda) – 12. Ślusarczyk (Činčala), 14. Macias (Ślusarczyk), 15. Štiak (Macias), 33. Macias (Bystroň), 43. Macias

HC Dynamo Pardubice: Červinka (Matěcha) – Vachun, Hebek (C), Helikar, Pazdera, Rájek, Švec – Kotalík, Jaša, Tomas, Kubíček, Fiala, Burda (A), Novák, Dostál, Hiemer, Gromadzki

HC Vítkovice Ridera: Irgl (J. Smolka) – R. Smolka, Bystroň, Puchala, Kosina, Chaloupka, Kalandra, Lazár – Pavelec, Vehovský, Kubík, Macias, Ślusarczyk, Štiak, Milata, Tobola, Chlán, Činčala

03:51 PCE 2 Rájek, podrážení
11:40 VIT 0:1 Ślusarczyk (Činčala)
12:08 PCE 2 Burda, faul loktem
13:09 VIT 0:2 Macias (Ślusarczyk)
14:05 VIT 0:3 Štiak (Macias)
20:59 VIT 2 Kubík, sekání