05.08.2022, 16:00 • Werk Arena, Třinec • Igor Mainka (@igor_mainka)

59:40

Ještě jedno vyloučení. Hradec bude mít dvojnásobnou přesilovku, protože Luca Kogler vyhodil puk mimo hrací plochu, což je posouzeno jako zdržování hry.

59:32

Ivan Zelenov poslal k ledu za pomocí hokejky protihráče a závěr zápasu stráví na trestné lavici za hákování.

55:16

Faul loktem a opět se vylučuje. Hradecký tým oslabil Filip Samek, který v krátké době podruhé fauloval.

51:24

Samek podrazil Schellangera a rozhodčí nařídili trestné střílení.

51:03

Jen co přesilovka Salzburgu skončila, přišel faul Becka, který seknul jednoho z hradeckých hráčů, a přesilovku si zahraje Hradec.

48:59

Salzburg si zahraje přesilovou hru. Za zásah do oblasti hlavy a krku byl vyloučen Jakub Jón. Výše trestu: dvě minuty.

46:05

Jedlička po odpískání sundal na led Gessona a čeká ho trest. Dvě minuzy za nedovolené bránění.

41:22

Hradec si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za držení byl vyloučen Julian Beck.

37:17

Hradec bude mít v závěru druhé třetiny výhodu další přesilové hry. Za krosček byl vyloučen na dvě minuty Rio Kaiser.

31:59

Poprvé se bude vylučovat na straně Salzburgu. Konstantin Hummer zahákoval protihráče a následuje dvouminutový trest.

26:16

Bude se vylučovat a znovu na straně Hradce. Dvouminutový trest si odpyká Marek Mráz za nedovolené bránění.

18:15

Salzburg bude mít šanci na zvýšení náskoku. Jaroslav Bolehovský krosčekoval před vlastní brankou protihráče a musí strávit dvě minuty na trestné lavici.

06:58

Salzburg si zahraje další přesilovku. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Ondřej Páleník.

00:33

Neuplynula ani minuta a máme tady první vyloučení. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Dominik Pavlík.

0:5

Branky a nahrávky: 18. Kogler (Gesson, Riepl), 47. V. Zelenov (Kaiser), 48. Kogler, 52. V. Zelenov (TS), 54. Heimel (Gesson, Kaiser)

Mountfield HK: Petřík (Meišner) – Burda, Samek, Mráz, Černý, Janeček, Forejtek, J. Aschenbrenner – Bolehovský, Jón, Pavlík, Vítek, Voděracký, V. Aschenbrenner, Daníček, Hendrych, Jedlička, Bednář, Páleník, Frolík.
Trenér: Pánek.

EC Red Bull Salzburg: Windhofer (Haim) – Beck, Kaiser, Baumann, Schellander, Gruber, Wieselthaler – Hutzinger, Hummer, Krening, Riepl, Kogler, Heimel, Haiböck, Gesson, Strainovic, I. Zelenov, V. Zelenov, Wotschinski.

59:32 SLZ 2 I. Zelenov, hákování
59:40 SLZ 2 Kogler, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu