6:0

konec (2:0, 2:0, 2:0)

30.07.2022, 03:00 • Peavey Mart Centrium • Martina Kramerová

To je ode mě pro dnešek vše a zase někdy na počtenou. (05:31:11)
Poslední páteční přípravný duel v Red Deer vyzněl daleko lépe pro Kanadu, která rozstřílela Finsko 6:0. Javorové listy své branky rozdělili rovnoměrně do všech tří třetin a generálku před Hlinka Gretzky Cupem absolvovali na jedničku.
Se závěrečnou sirénou se ještě u kanadské branky strhla menší bitka, rozhodčí ji ale včas uklidnili a Kanaďané mohou slavit.

59:36

Kanada v poklidu dohrává zápas a už se nikam nežene.

59:00

Hraje se poslední minuta zápasu.

58:56

58:02

Ve vlastní přesilovce se dopředu skvěle proháčkoval Halttunen, který následně vystřelil z pravé strany, Ratzlaf jeho střelu vyrazil betonem.

56:56

Kanadu čeká další oslabení, menší trest totiž vyfasoval Calum Ritchie.

55:50

Na druhé straně vyslal projektil takřka od modré Kiiskinen, ke své smůle však přestřelil.

55:06

Rehkopf pálil z pravé strany, jeho forhendová dělovka se ale neujala.

51:55

Kanada před koncem třetí třetiny vystřídala brankáře a do klece se staví Ratzlaf.

51:31

Hosté v plném počtu. Finové ubránili oslabení a jsou znovu v pěti.

50:12

Do hry se vrací všichni tři hříšníci, kteří se provinili hrubostí.

49:31

Vyloučení v týmu Finsko:
Junkkari – 2 min., hákování.

48:12

Po bitce si Finové zahrají oslabení. Na dvě minuty míří na trestnou Muhonen. Benson a Alasiuria obdrželi rovněž trest za hrubost.

48:12

Zápas teď osvěžila menší bitka obou týmů mezi střídačkami.

48:00

I u Finů došlo ke střídání brankářů. Mezi tři tyče se postavil Petteri Rimpinen,

47:22

Po komerční přestávce hra pokračuje.

6:0

Branky a nahrávky: 13. Yager (Tourigny, Heidt), 18. Barkey (Howe, MacKinnon), 29. Lind (Molendyk), 36. Cataford (Weinstein, Gauthier), 43. Benson (Cataford), 44. Howe (Wood)

Kanada: Bjarnason (Ratzlaf) – Molendyk, Bonk, Price, Tourigny, Weinstein, Allen, MacKinnon – Benson, Ritchie, Cataford – Cristall, Yager, Heidt – Lind, Gauthier, Wood – Rehkopf, Barkey, Barlow – Howe.
Trenér: Stéphane Julien

Finsko: Vinni (Rimpinen) – Kiviharju, Väisänen, Pieniniemi, Muhonen, Kangas, Junkkari, Kiukas, Prihti – Uronen, Kumpulainen, Halttunen – Nurmi, Hynninen, Kiiskinen – Järventie, Alasiurua, Saarelainen – Pohjalainen, Leppä, Eliseev – Lind, Ylitalo.
Trenér: Lauri Meriviki

05:28 CAN 2 Heidt, příliš mnoho hráčů na ledě
09:04 CAN 2 Price, podrážení
12:11 CAN 1:0 Yager (Tourigny, Heidt)
12:45 FIN 2 Pieniniemi, nedovolené bránění