MOL Cup

FC Vsetín – TJ Valašské Meziříčí

1:2

po prodl. (0:0)

30.07.2022, 10:00 • Stadion na Tyršově ulici, Vsetín • Předkolo • Michal Břuchanský

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (13:36:37)
Dalším soupeřem Valašského meziříčí budou Všechovice, které nečekaně smetly 3:0 třetiligový Frýdlant nad Ostravicí.
Z ryze valašského souboje postupuje do prvního kola MOL Cupu Valašské Meziříčí! Tým Pavla Hajného přitom inkasoval jako první z kopačky Nerucha. Dvacet minut na vyrovnání mu ale stačilo. Smilek si za asistence Vrány vynutil prodloužení, které se proměnilo v obrovský boj. Vsetínu postupně došly síly a ve 109. minutě dostal rozhodující direkt. Ze standardní situace Eliáše překvapil Adam Hrdlička.

120+1

120+1

Vsetínu se vůbec nedaří posunout na útočnou polovinu. Poslednímu nákopu na Zbranka chybělo několik metrů délky.

120

Neruch byl odzbrojen. Brejk jeden na jednoho táhl rychlík Šimurda, kterého ubránil Jiří Vítek.

119

Kopecký pomohl Davidu Veselému v drsném souboji u praporku. Míč šel do autu od nich, takže Eliáš urychleně vykopává.

119

Hrecajčuk házel aut u praporku. Narazil si s krajanem Neruchem, ale pak nenašel recept na Hrdličku.

118

Zbranek prodlužoval Eliášův výkop jen k valašskomeziříčské obraně, která se stáhla do kompaktní formace.

117

Střídání v týmu FC Vsetín:
ze hřiště odchází Jan Stuchlík, přichází Jan Jančina.

117

Za nesportovní zakopnutí míče dostal žlutou kartu Matouš Kopecký.

117

Nalevo od velkého vápna zůstal v ofsajdu Jonáš Vrána. Vsetínští míč ihned ztratili, šance na vyrovnání rychle klesají.

116

Jakub Šimurda byl v brejku společně s vyklusávajícím Kopeckým. Zleva šel sám, ale až ke střele se nedostal.

115

O Surovcův centr se bez nervů postaral René Veselý. Podobný pas přilétl i z druhé strany, ale Surovec neměl proti vyšším hráčům šanci.

114

I tuto standardku kopl Hrdlička excelentně. Pojišťující gól měl na hlavě Vrána, který těsně minul ze svého pohledu levou tyč.

113

Matouš Kopecký šel jeden na jednoho proti Mydlářovi. Vybojoval roh, což ValMezu naprosto vyhovuje.

111

Neruch se pere z posledních sil. Nyní chtěl vyvézt míč přes půlku, ale byl faulován hned v zárodku.

109

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku
Za pomoci standardní situace hosté dosáhli na obrat na 2:1! ADAM HRDLIČKA zprava točil balon přímo do brány, kam k překvapení mnohých také doletěl. K teči dalšího útočícího hráče patrně nedošlo.

108

Kopecký v plném běhu nasadil jesle Vítkovi, který ho v nouzi fauloval. Standardka bude realizována u rohu pokutového území.