15.07.2022, 11:00 • Lokotrans Aréna • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.19 6.49 11.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

90+1. Marek RICHTER - 1:1

90+1

Varnsdorf právě vstřelil branku!
V úplně poslední minutě hosté srovnávají! Po rohovém kopu se hlavou prosadil MAREK RICHTER, takže je z toho asi zasloužená remíza. 1:1.

39

39. David PECH - 1:0

39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí se ve 39. minutě prosazují. Do šestnáctky vlétli ve velké rychlosti a DAVID PECH nakonec situaci vyřešil nejlépe, jak mohl. Balón si potáhl, počkal až půjde Šerák do zákroku a poté dopravil balón do prázdné branky. 1:0.