0:1
konec (0:1)
14.07.2022, 21:00 • DG Arena, Podgorica • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 3.41 2.87 2.27 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.41 - 2.87 - 2.27
FK Iskra Danilovgrad – KF Laçi
0:1
konec (0:1)
Branky: 19. Mazrekaj
Karty: 6. Turkaj (ISD) – 9. Akinyemi (LAC), 33. Cucin (LAC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
FK Iskra Danilovgrad:
Kordić – Obradović (C), Kumburović, Mitrović, Šaletić – Boljević, D. Marković (84. Pupović), Popović (69. I. Marković) – Kojašević (53. Muhamerović), Nikač, Pavličević (84. Obradović).
Náhradníci: Zlajić, Radusinović – Vukotić, I. Marković, Muharemović, Peart, Rogošić, Pupović, Rajović, Obradović.
Trenér: Milivoje Novović
KF Laçi:
Dajsinani – Velkoski, Cucin, Malota, Turkaj – Mazrekaj (C) (89. Prengaj), Ziko, Guindo – Spahiu (65. Babatunde), Akinyemi (77. Roganović), Ujka.
Náhradníci: Biba – Roganović, Prenghaj, Babatunde, Geci, Zulfiji, Zarubica.
Trenér: Špetim Duro
Rozhodčí: Pairetto – Alassio, Berti (ITA)
Diváci:
První zápas: Laçi - Iskra Danilovgrad 0:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
89
ze hřiště odchází Mentor Mazrekaj, přichází Fatmir Prengaj.
84
ze hřiště odchází Danilo Marković, přichází Andrej Pupović.
ze hřiště odchází Petar Pavličević, přichází Bogdan Obradović.
77
ze hřiště odchází Adeleke Akinyemi, přichází Marko Roganović.
69
ze hřiště odchází Žarko Popović, přichází Ivan Marković.
65
ze hřiště odchází Sebastjan Spahiu, přichází Michel Babatunde.
53
ze hřiště odchází Damir Kojašević, přichází Halil Muhamerović.
33
19
Autorem branky je MENTOR MAZREKAJ.
9
6