1:0
konec (1:0)
14.07.2022, 20:15 • KR-völlur, Reykjavík, Island • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Patrik Czepiec)
Tipsport: 7.55 4.87 1.38 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.55 - 4.87 - 1.38
KR Reykjavík – Pogoň Štětín
1:0
konec (1:0)
Branky: 44. Halisson (Lárusson)
Karty: 32. Halisson (REY), 55. Sigurjónsson (REY), 58. Chopart (REY) – 46. Dabrowski (POG), 90+3. Bichakhchyan (POG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:13.
KR Reykjavík:
Olafsson – Chopart (78. Albertsson), A. Adalsteinsson (K), Lindgren, Lárusson – Hansson, Gunnarsson – Sigurjónsson (78. Ragnarsson), Halisson (64. Jónasson), E. Bjarnason (78. Geirsson) – Ljubicic (68. Finnbogason)
Náhradníci: Fridriksson – Geirsson, Ragnarsson, Finnbogason, Pálmason, Jónasson, K. F. Finnbogason, Sugurdsson, Albertsson
Trenér: Runar Kristinsson
Pogoň Štětín:
Stipica – Bartowski, Ilopoulo (37. Malec), Zech, Luis Mata – Jean Carlos, Drygas, Dabrowski (K), Kowalczyk (68. Bichakhchyan), Grosicki (86. Fornalczyk) – Zahović (68. Almqvist)
Náhradníci: Klebaniuk – Almqvist, Wedrychowski, Fornalczyk, Kostorz, Bichakhchyan, Szcześniak, Malec, Stolarski, Smoliński, Warzynowicz, Łegowski
Trenér: Jens Gustafsson
Rozhodčí: Davey (NIR) – Argyropoulos (NIR), Kelsey (NIR)
Diváci:
První zápas: Pogoň - Reykjavík 4:1
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:13.
90+4
90+3
86
ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Mariusz Fornalczyk.
78
ze hřiště odchází Atli Sigurjónsson, přichází Thorsteinn Ragnarsson.
ze hřiště odchází Kennie Chopart, přichází Aron Albertsson.
ze hřiště odchází Elmar Bjarnason, přichází Stefan Geirsson.
68
ze hřiště odchází Stefan Ljubicic, přichází Kjartan Finnbogason.
Střídání v týmu Pogoň Štětín:
ze hřiště odchází Sebastian Kowalczyk, přichází Vahan Bichakhchyan.
ze hřiště odchází Luka Zahović, přichází Pontus Almqvist.
64
ze hřiště odchází Sigurdur Halisson, přichází Aegir Jónasson.
58
55
46
46
45+2
44
44. Sigurdur HALISSON - 1:0
44
Autorem branky je SIGURDUR HALISSON. Asistence: Aron Kristofer Lárusson.
37
ze hřiště odchází Konstantinos Ilopoulo, přichází Mariusz Malec.
32
1
KR Reykjavík: Olafsson – Chopart, A. Adalsteinsson (K), Lindgren, Lárusson – Hansson, Gunnarsson – Sigurjónsson, Halisson, E. Bjarnason – Ljubicic
Náhradníci: Fridriksson – Geirsson, Ragnarsson, Finnbogason, Pálmason, Jónasson, K. F. Finnbogason, Sugurdsson, Albertsson
Trenér: Runar Kristinsson
Pogoň Štětín: Stipica – Bartowski, Ilopoulo, Zech, Luis Mata – Jean Carlos, Drygas, Dabrowski (K), Kowalczyk, Grosicki – Zahović
Náhradníci: Klebaniuk – Almqvist, Wedrychowski, Fornalczyk, Kostorz, Bichakhchyan, Szcześniak, Malec, Stolarski, Smoliński, Warzynowicz, Łegowski
Trenér: Jens Gustafsson
Rozhodčí: Davey (NIR) – Argyropoulos (NIR), Kelsey (NIR).