0:1
po penal. (4:3) (0:1)
14.07.2022, 20:00 • Showgrounds, Sligo • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 1.7 3.91 4.22 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.7 - 3.91 - 4.22
Sligo Rovers FC – Bala Town FC
0:1
po penal. (4:3) (0:1)
Branky: 35. Edwards (Bauress)
Karty: 84. McGinty (SLI) – 32. Bauress (BLT), 43. Venables (BLT), 61. Ramsay (BLT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 12:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:13.
Sligo Rovers FC:
McGinty – Horgan (65. Banks), Buckley, Blaney, Kirk – Morahan (76. Heaney), McDonnell (C) (99. Barlow), Liivak (46. Fitzgerald) – Keena, Mata (69. Cawley), O'Sullivan.
Náhradníci: Brush, McNicholas – Banks, Barlow, Byrne, Cawley, Clancy, Fitzgerald, Heaney, Maguire, McCarthy, McCourt.
Trenér: John Russell
Bala Town FC:
Ramsay – White, Peate, Southern (105+1. Spittle) – Bauress (90. Wall), Kay, Mendes, Smith, Edwards – Venables (C), Rutherford (53. Davies) (114. Arsan).
Náhradníci: Clark, Lloyd – Arsan, Davies, Shannon, Spittle, Wall, Woods.
Trenér: Colin Caton
Rozhodčí: Kamphuis – Diks, de Nas (NED)
Diváci:
První zápas: Bala Town - Sligo Rovers 1:2
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
84
61
43
32