2:2
konec (1:1)
14.07.2022, 20:00 • Stadiumi Fadil Vokrri, Priština • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.77 3.16 2.47 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.77 - 3.16 - 2.47
KF Llapi – FK Budućnost Podgorica
2:2
konec (1:1)
Branky: 45+1. Firmino (pen.), 71. Kurtaj – 23. Djukanović, 64. Djukanović
Karty: 20. K. Shabani (LLP), 37. Idrizi (LLP) – 19. Adžić (BDC), 45+2. Mijović (BDC), 51. Ražnatović (BDC), 87. Dakić (BDC)
Neproměněná penalta: 90+4. Alidema (LLP), mimo
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 4:8.
KF Llapi:
Avdyli – Idrizi (C), Krasniqi, K. Shabani (66. Alidema), Fernandinho – Ramadani, Fazliu, Rivera – Progni (66. Da Silva), Firmino (75. Vukčević), Maliqi (59. Kurtaj).
Náhradníci: Bujupi, Hoti – Alidema, Da Silva, Kurtaj, Llapashtica, Qorri, Aulon Shabani, Alban Shabani, Stafa, Vukčević.
Trenér: Tahir Batatina
FK Budućnost Podgorica:
Dragojević – Djuričković, Dakić, Adžić, Ražnatović – Teržić (C), Janković, Mirković – Mijović, Milošević (74. Petrović), Djukanović (79. Novović).
Náhradníci: Domazetović, Pavličić – Adžić, Ćetković, Lucero, Milić, Mrvaljević, Novović, Perišić, Perović, Petrović, Vlahović.
Trenér: Aleksandar Nedović
Rozhodčí: Kristoffersen – Rasmussen, Markus (DEN)
Diváci:
První zápas: Budućnost Podgorica - Llapi 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
87
51
45+2
37
20
19