2:1
po penal. (4:2) (2:0)
14.07.2022, 19:15 • Park Hall, Oswestry, Wales • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Patrik Czepiec)
Tipsport: 3.57 3.24 2.03 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.57 - 3.24 - 2.03
Newtown AFC – HB Tórshavn
2:1
po penal. (4:2) (2:0)
Branky: 35. Cowans, 45+1. Mwandwe – 48. Paetur Petersen
Karty: 83. Williams (NTN), 90+2. Mwandwe (NTN) – 20. Wardum (HBT), 88. Hedin Hansen (HBT), 99. Justinussen (HBT), 118. Jónsson (HBT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 19:22.
Newtown AFC:
D. Jones – Sears, Sutton, Roberts – C. Williams (K), Walker (120+1. M. Jones), Cowans, Hughes, Mwandwe – A. Williams (81. Rushton), Robles (106. Ismail)
Náhradníci: Hyde, M. Williams – Taylor, Mills-Evans, Rushton, M. Jones, Hesden, Wharton, Ismail, Guest
Trenér: Chris Hughes
HB Tórshavn:
Gestsson (K) – H. Sorensen, H. Askham, Wardum, Johansen – H. Hansen, Soylu, Justinussen (106. Chukwudi) – P. Petersen (90+1. Samuelsen), Radosavlevic (56. Dalbúd), Jónsson
Náhradníci: Mork – Samuelsen, Dalbúd, Mouritsen, Chukwudi, R. Sorensen, Guttesen
Trenér: Dalibor Savic
Rozhodčí: Altmann (AUT) – Staudinger (AUT), Gutschi (AUT)
Diváci:
První zápas: HB Tórshavn - Newtown 1:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 19:22.
5. série 4:2
4. série 3:2
4. série 3:1
3. série 2:1
3. série 2:1
2. série 1:1
2. série 1:0
1. série 0:0
1. série 0:0
120+1
120+1
ze hřiště odchází Jake Walker, přichází Matthew Jones.
118
106
ze hřiště odchází Louis Robles, přichází Zeli Ismail.
Střídání v týmu HB Tórshavn:
ze hřiště odchází Adrian Justinussen, přichází Samuel Chukwudi.
106
105+1