1:0
konec (1:0)
14.07.2022, 19:00 • Stadion Zimbru, Kišiněv • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.31 2.81 3.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.31 - 2.81 - 3.41
CS Petrocub – Floriana FC
1:0
konec (1:0)
Branky: 26. Țurcan (Sandu)
Karty: 42. Bogaciuc (PTB), 73. Platica (PTB) – 69. Rutjens (FLF)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:11.
CS Petrocub:
Avram – Revenco, Jardan, Mudrac, S. Platica, Sandu – Cojocaru (83. Bejan), Țurcan (90+2. Fedorov), Bogaciuc – Iosipoi (90+2. Potîrniche), Ambros (C) (74. Cotogoi).
Náhradníci: Mostovei – Bejan, Binzaru, Cotogoi, Fedorov, Graur, Jaman, Lupan, M. Platica, Potîrniche, Vlas.
Trenér: Ivan Tabanov
Floriana FC:
Kitanov – Rutjens, El Hasni, Callegari – Garzia (80. Caseres), Arias (86. Lonardelli), Garcia (C) (67. Veselji), Trillo (67. Overand) – Busuttil – Reid, Scicluna (46. Ciolacu).
Náhradníci: Formosa, Portelli – Accarino, Caseres, Cassar, Ciolacu, Lonardelli, Micallef, Overend, Spiteri, Vella, Veselji.
Trenér: Gianluca Atzori
Rozhodčí: Kučin – Tichoňuk, Tergeusizov (KAZ)
Diváci:
První zápas: Floriana - CS Petrocub 0:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
90+2
ze hřiště odchází Iaser Țurcan, přichází Arťjom Fedorov.
ze hřiště odchází Marius Iosipoi, přichází Maxim Potîrniche.
86
ze hřiště odchází Ulises Jose Arias, přichází Carlo Zammit Lonardelli.
83
ze hřiště odchází Maxim Cojocaru, přichází Alexandru Bejan.
80
ze hřiště odchází Alejandro Garzia, přichází Augusto Rene Caseres.
74
ze hřiště odchází Vladimir Ambros, přichází Corneliu Cotogoi.
67
ze hřiště odchází Matias Garcia, přichází Matthia Veselji.
ze hřiště odchází Lorenzo Trillo, přichází Adam Overand.
46
ze hřiště odchází James Scicluna, přichází Andrei Ciolacu.