6:0
konec (1:0)
14.07.2022, 18:00 • Stadion Grbavica, Sarajevo • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 1.03 15.1 36.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.03 - 15.1 - 36.0
FK Tuzla City – SP Tre Penne
6:0
konec (1:0)
Branky: 35. Smailagić (pen.), 49. Čeliković (Kuzmanović), 50. Kuzmanović (Nukić), 57. Smailagić (Kuzmanović), 58. Šukilović (Hrkać), 83. Burić (Mešanović)
Karty: 51. Vandi (TPE), 75. Fall (TPE), 90. Cauterucci (TPE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 7:1. Rohy: 15:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:14.
FK Tuzla City:
Fejzić (C) – Nukić (54. Ferreyra), Šukilović, Čeliković (54. Hrkać), Mehidić (54. Mešinović) – Mendes, Karić, Karjašević (59. Rekić), Kuzmanović (60. Burić) – Nargalić, Smajlagić.
Náhradníci: Brajlović – Burić, Ćosić, Ferreyra, Hrkać, Mešinović, Rekić, Sejdinović, Veselinović.
Trenér: Selver Ahmetović
SP Tre Penne:
Zambetti – Vandi, Tisselli, Lombardi, Cauterucci – Semeraro, Fall (84. Zafferani), Righini, Zonzini, Cibelli (C) (79. Grillo) – Badalassi.
Náhradníci: Chierighini – Grillo, Zafferani.
Trenér: Stefano Ceci
Rozhodčí: Frid – Barbiro, Babayof (ISR)
Diváci:
První zápas: Tre Penne - Tuzla City 0:2
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
83
Autorem branky je SAMIR BURIĆ. Asistence: Belmin Mešanović.
58
Autorem branky je MUSTAFA ŠUKILOVIĆ. Asistence: Ante Hrkać.
57
Autorem branky je SEMIR SMAILAGIĆ. Asistence: Mićo Kuzmanović.
50
Autorem branky je MIĆO KUZMANOVIĆ. Asistence: Ajdin Nukić.
49
Autorem branky je JASMIN ČELIKOVIĆ. Asistence: Mićo Kuzmanović.
35
Autorem branky z pokutového kopu je SEMIR SMAILAGIĆ.