0:0
konec (0:0)
14.07.2022, 18:00 • Hikvision Arena, Marijampolė • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Michal Břuchanský)
Tipsport: 3.46 3.38 2.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.46 - 3.38 - 2.19
FK Kauno Žalgiris – MFK Ružomberok
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 25. Domonkos (ŽKA), 36. Girdvainis (ŽKA), 61. Vaitkūnas (ŽKA)
Neproměněná penalta: 44. Kochan (RUZ), brankář Mikelionis zneškodnil
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:4. Fauly: 13:17.
FK Kauno Žalgiris:
Mikelionis – Vaitkūnas, Pilibaitis (C) (64. Anaba), Girdvainis, Dapkus, Pejić – Bahlouli (83. Trotman), Sirgėdas, Anisas (46. Kayode) – Thuique (64. Sangare), Naah.
Náhradníci: Bražinskas – Trotman, Ževžikovas, Abdulgafar, Akinis, Anaba, Kayode, Sangare, Nainys.
Trenér: Rokas Garastas
MFK Ružomberok:
Krajčírik – Fabiš, Maslo (C), Mojžiš, Madleňák – Morong (46. Tučný), Domonkos (46. Lichý), Luterán, Kochan, Regáli – Gerec (81. Bobček).
Náhradníci: Frühwald – Mrva, Lichý, Rakyta, Bobček, Macejko, Tučný, Dopater, Kelemen, Selecký, Malý, Úradník.
Trenér: Peter Struhár
Rozhodčí: Manouchos – Aptosoglou, Nikolaidis (GRE)
Diváci:
První zápas: Ružomberok - Kauno Žalgiris 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1