2:2
konec (0:2)
14.07.2022, 17:00 • Vazgen Sargsjan Republican Stadium, Jerevan • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.26 3.28 2.99 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.26 - 3.28 - 2.99
Ararat Jerevan – Škendija Tetovo
2:2
konec (0:2)
Branky: 49. G. Malakjan, 79. G. Malakjan (Galstjan) – 2. Bravo (Shala) (vla.), 45+3. Guri (Hasani)
Karty: 14. Díaz (ARJ), 27. Malakjan (ARJ), 31. Išchanjan (ARJ) – 44. Hasani (SHK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
Ararat Jerevan:
Potapov – Bravo, Išchanjan, Mkojan (C), Legbo Ouguehi – Díaz (46. Mkrtchjan), G. Malakjan – Arakeljan (46. Galstjan), Manojan (66. Aliyu), E. Malakjan (83. Mkrtchjan) – Glišić (40. Hakobjan).
Náhradníci: Manukjan – Aliyu, Arzojan, Galstjan, Hakobjan, Maghakjan, Mkrtchjan, Nazarjan, Prljević.
Trenér: Aram Voskanjan
Škendija Tetovo:
Zahov – Murati, Bejtulai, Cake, Neziri (63. Vondra) – Dita, F. Ramadani – Shala (63. Gonçalves) (85. Manevski), Hasani (C), Doriev (63. Nafiu) – Guri (75. Stojanovski).
Náhradníci: Amzai, Taleski – Bilalli, Gonçalves, Manevski, Nafiu, R. Ramadani, Sadriu, Stojanovski, Vondra.
Trenér: Erhan Selimi
Rozhodčí: Děrevinskyj – Šlončak, Skrypka (UKR)
Diváci:
První zápas: Škendija - Ararat 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Ve druhém předkole čeká Škendiji dvojzápas s Valmierou. (19:07:39)
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
90+6
90
85
ze hřiště odchází Vagner Gonçalves, přichází Mihail Manevski.
83
ze hřiště odchází Edgar Malakjan, přichází Arman Mkrtchjan.
79
Autorem branky je GOR MALAKJAN. Asistence: Serob Galstjan.
75
ze hřiště odchází Sindri Guri, přichází Vlatko Stojanovski.
66
ze hřiště odchází Davit Manojan, přichází Aliyu Isah.
63
ze hřiště odchází Ljupče Doriev, přichází Valjmir Nafiu.
ze hřiště odchází Adenis Shala, přichází Vagner Gonçalves.
ze hřiště odchází Medzit Neziri, přichází Jan Vondra.
49
Autorem branky je GOR MALAKJAN.
46
ze hřiště odchází Iván Santiago Díaz, přichází Rudik Mkrtchjan.
46
ze hřiště odchází Alik Arakeljan, přichází Serob Galstjan.
46
45+6
45+3
Autorem branky je SINDRI GURI. Asistence: Ferhan Hasani.
45
44
40
ze hřiště odchází Aleksandar Glišić, přichází Razmik Hakobjan.