1:2
konec (0:1)
14.07.2022, 17:00 • Stadion Blagoj Istatov, Strumica • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 7.31 4.53 1.38 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.31 - 4.53 - 1.38
AP Brera Strumica – Lechia Gdańsk
1:2
konec (0:1)
Branky: 59. Mitrovski (Marong) – 37. Gajos, 82. Pietrzak (Paixão)
Karty: 35. Donov (PND), 90+3. Mitrovski (PND) – 52. Durmuş (LGD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10.
AP Brera Strumica:
Alčevski – Iliev, Joković (76. Krstevski), Dimov (C) – Ivanovski, Donov (60. Trajkov), Tomovski (60. Gjorgievski), Šarkoski (60. Terziev) – Velinovski (76. Pandev), Mitrovski, Marong.
Náhradníci: Jovanovski, Kupanov – Boseski, Gjorgievski, Krstevski, Pandev, Stoilov, Stojanov, Terziev, Trajkov.
Trenér: Gjorgje Stojčev
Lechia Gdańsk:
Kuciak – Stec, Tobers, Maloča (C), Conrado – Gajos (65. Clemens), Kałuziński (81. Biegański), Kubicki – Sezonienko (65. Diabaté), Zwoliński (65. Paixão), Durmuş (78. Pietrzak).
Náhradníci: Buchalik, Mikulko – Biegański, Clemens, Diabaté, Koperski, Nalepa, Neugebauer, Paixão, Pietrzak, Terrazzino.
Trenér: Tomasz Kaczmarek
Rozhodčí: Chiffi – Baccini, Bercigli (ITA)
Diváci:
První zápas: Gdańsk - AP Brera Strumica 4:1
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
90+3
52
52. Zwoliński (LGD)
52
35
35. Žlutá karta
35