Liga mistrů (předkola)

KF Tirana – F91 Dudelange

1:2

konec (0:0)

12.07.2022, 20:00 • Arena Kombëtare, Tirana • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Šimon Vokurka)

Tipsport: 1.79 3.37 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:9. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:7. (22:05:11)
Dudelange vyhrálo i druhý zápas proti Tiraně a s celkovým skóre 3:1 postupuje do 2. předkola Ligy mistrů. Skóre otevřel ve 49. minutě Bojić, na nějž v 61. minutě navázal Sinani. Za domácí poté ještě snížil Xhixha, ale to už bylo o postupu rozhodnuto. Dudelange teď čeká lepší z dvojice Pjunik Jerevan – Kluž, Tirana bude pokračovat ve 2. předkole Konferenční ligy.