05.07.2022, 16:52 • Kurt č. 1, Wimbledon (GBR) • Čtvrtfinále • Karel Jedlička

Tipsport: 2.96 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:3; 5:7 - Cameron Norrie

5:7

David Goffin zakončuje dobře rozehraný zápas bekhendem do sítě a opět se nedočká semifinále.

5:6

Cameron Norrie donutil Goffina k další chybě a proráží jeho podání dokonce čistou hrou! Šance se obracejí, místo na přežití teď půjde devátý nasazený hráč podávat na postup.

5:5

Belgičan pálí po další náročné výměně z bekhendu za roh kurtu. Vítěz maratónského zápasu bude muset získat sedm gemů v pátém setu.

5:4

David Goffin zapisuje po třech přímých bodech v řadě čistou hrou, Norrie půjde po přestávce podávat na udržení v turnaji.

4:4

2:2; 4:4 - Cameron Norrie

4:4

Belgičan srdnatě vzdoroval, vybral dva velmi těžké míče včetně smeče, ale Norrie vše pojistil lehkým volejem do odkryté strany.

4:3

2:2; 4:3 - David Goffin

4:3

Jednu z nejkrásnějších výměn zápasu, v níž se soupeři proháněli po všech lajnách kurtu, zakončuje Goffin prohozem, který vytahuje soupeř reflexivně do sítě.

3:3

Přímý bod potvrzuje čistou hru.

3:2

2:2; 3:2 - David Goffin

3:2

Opakovanou smeč přes hlavu zvládl Goffin bez zaváhání.

2:2

2:2; 2:2 - Cameron Norrie

2:2

Cameron Norrie připravil Belgičanovi exkurzi k síti, zpět na základní čáru a druhým kraťasem zase na síť, odkud Goffin nedokázal míček přehodit.

2:1

Bleskurychlá čistá hra, Brit nedostal ani jedinkrát míček do hry.

1:1

David Goffin zakončuje dlouhou výměnu i gem, v němž měl k dobru brejkbol, hodně nepřesným forhendem ven z kurtu.

1:0

Norrie dostal prudkou ranou soupeře do tuhé defenzívy, poté však zkazil blízko sítě hodně lehký míček.

3:6

2:2; 3:6 - Cameron Norrie

3:6

Přímým bodem z tvrdého podání proměňuje Cameron Norrie třetí setbol a posílá zápas do rozhodujícího dějství.

3:5

David Goffin podlehl v nejdelším gemu zápasu ranou do pásky a Norrie půjde podávat na vynucení pátého setu!

3:4

Další kraťas vytahuje Belgičan zblízka do autu a Norrie mocně pumpuje pěstí a burcuje londýnské obecenstvo k ještě větší podpoře.

3:3

Goffin opět udržoval protihráče v běhu a Norrie se brání vytočeným bekhendem do autu.

2:3

Přímý bod Norrieho, set pokračuje bez brejkbolů.

2:2

Přímo z podání proměňuje Goffin druhý gembol.

1:2

Norrie si otevřel kurt a vypálil nechytatelný forhend do opačného kouta.

1:1

Křížnou bekhendovou přestřelku nakonec neustál domácí hráč, jehož míček rozvlnil síť.

0:1

Cameron Norrie si přímým bodem podržel servis na úvod čtvrté sady.

6:2

2:1; 6:2 - David Goffin

6:2

Ve výměně od základní čáry udržel déle přesnou ruku Goffin a získává třetí, zatím nejrychlejší set.

5:2

Brit poměrně lacino chybuje od základní čáry a potřetí v setu ztrácí své podání.

4:2

Cameron Norrie vyslal přesný bekhend po čáře a bere si zpět jedno ze ztracených podání. Že by nádech k velkému zvratu jako ve druhém setu?

4:1

Další přímý bod, Norrie se chytil bleskovou čistou hrou, na kterou stačilo celkem pět úderů.

4:0

Přímý bod na závěr, třetí set je jedna velká krasojízda belgického hráče, který ztratil za čtyři gemy jen dva míčky.

3:0

1:1; 3:0 - David Goffin

3:0

Goffinovi pomohlo při returnu prasátko, Norrie musel na síť a tam ho belgický tenista snadno prohodil. Dvě čisté hry v řadě a celkově již deset fiftýnů pro Goffina!

2:0

Rodák z Rocourtu potvrzuje brejk čistou hrou s přímým fiftýnem na závěr.

1:0

1:1; 1:0 - David Goffin

1:0

Křížný forhend do deblového koridoru, Norrie trochu usnul na vavřínech a po skvělém obratu v koncovce druhé sady bude muset znovu dohánět nevýhodu brejku.

5:7

Je vyrovnáno! Goffin nevyužil výhodu brejku, slabým forhendem do sítě podruhé ztrácí své podání a zápas začíná fakticky znova jako běžné turnajové klání na dva vítězné sety.

5:6

Přímý bod na konec čisté hry.

5:5

Třetí eso belgického hráče.

4:5

Rodák z Jižní Afriky potvrzuje brejk přímým bodem na tělo.

4:4

Hned nato však Goffin vrací získaný brejk dvojchybou!

4:3

David Goffin vystihl čitelný kraťas a nemilosrdně napálil obouručným bekhendem volné pole kolem bezmocného protihráče. Jeho podání prolomil čistou hrou.

3:3

Na potvrzení čisté hry spotřeboval David Goffin po podání ještě dva údery, které rozdělil do stran.

2:3

Goffin byl u krátkého míčku na síti včas, úplně zbytečně jej však posílá až za základní čáru.

2:2

Další těžkosti si už Goffin nenadělal, po podání vyslal forhendový winner do protipohybu.

1:2

Třetí bod z podání a rychlá čistá hra.

1:1

Další vyhozený úder nasazené devítky, je vyrovnáno.

0:1

Cameron Norrie se ubránil brejkbolu a prozatím nejdelší gem uzavřel přímo z podání.

6:3

1:0; 6:3 - David Goffin

6:3

Norrieho forhend těsně vedle hranice kurtu pro dvouhru uzavírá první sadu v neprospěch domácího favorita.

5:3

0:0; 5:3 - Cameron Norrie

5:3

Goffin zasáhl míček rámem, nevyužil stav 0:30, ale nyní půjde sám servírovat na zisk setu.

5:2

Eso uzavřelo čistou hru. Goffin je blízko zisku úvodní sady.

4:2

Norrie odpověděl na prudkou ránu křížným forhendem, který je hlášen v autu a tentokrát mu jestřáb nepomohl, míček dopadl o dobrých pět centimetrů za čáru. Brit tak ztrácí vlastní servis z vedení 40:15.

3:2

Na závěr čisté hry přímý bod z druhého podání.

2:2

Belgičan hrál z vnějšího postavení a nedokázal usměrnit míček dovnitř dvorce.

2:1

0:0; 2:1 - David Goffin

2:1

Goffin soupeře načal po prudké přestřelce ostrým úhlem, Norrie nechal po sprintu pro míček prázdný dvorec a Belgičan ho snadno propálil.