10:1

konec (5:0, 3:0, 2:1)

01.07.2022, 18:06 • Polabiny, Pardubice • Lukáš Picek

42:31

Stevenson se dostal přes dvojici českých hráčů, z levého kruhu však pouze potrápil Soukupa, který střelu vyrazil.

39:35

Česko White právě vstřelilo branku! Česko zakulacuje skóre! Marek ŠŤÁSTKA skóruje v tomto utkání již počtvrté. Asistence: Svatoň.

38:11

Česko White právě vstřelilo branku! Branka číslo 9 je na světě! Druhý gól v zápase zaznamenal HALOUZKA. Bez asistence.

30:14

Velká Británie právě vstřelila branku! Hned ze začátku třetí třetiny přichází čestný gól hostí, prosadil se kapitán STEVENSON.

30:01

Střídání v týmu Velká Británie:
ze hřiště odchází Midgley, přichází Coldwell.

30:01

Střídání v týmu Česko White:
ze hřiště odchází Růžička, přichází Soukup.

27:57

Česko White právě vstřelilo branku! Po přihrávce Poppa zakončuje ŠŤÁSTKA do prázdné klece a kompletuje hattrick.

24:01

Přesná střela Svatoně končí v lapačce britského brankáře.

19:38

Česko White právě vstřelilo branku! A další gól přichází hned v po půl minutě. Svou druhou branku v utkání vstřelil ŠŤÁSTKA a zvyšuje na 7:0.

19:01

Česko White právě vstřelilo branku! HALOUZKA vytěžil z velkého tlaku šestou branku Čechů.

15:01

ze hřiště odchází Coldwell, přichází Midgley.

12:51

Česko White právě vstřelilo branku! KUČERA se procpal ke střele skrz 2 bránící hráče a vsítil již pátou českou branku.

9:37

Česko White právě vstřelilo branku! Už po necelé minutě přidává pro český výběr čtvrtou branku ČÍŽ a domácí pomalu zadělávají na pořádný debakl.

8:43

Česko White právě vstřelilo branku! TRAJER vytěžil z českého tlaku již třetí branku.

5:44

Puzder se postavil do cesty nabíhajícímu útočníkovi a inkasuje za tento zákrok 2 trestné minuty.

3:15

Česko White právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ŠŤÁSTKA. Bez asistence.

2:58

Hlaváček před odkrytou částí branky minul míček.

2:12

Česko White právě vstřelilo branku! Využitá přesilovka domácích, SVATOŇ z levé strany propálil gólmana.

0:11

Durose – 2 min., napadení.

0:11

Hned v prvním střídání se zranil jeden z českých hráčů po souboji s Durosem.

10:1

Branky a nahrávky: 3. Svatoň (Halouzka), 4. Šťástka, 9. Trajer (Kučera, Puzder), 10. Číž (Šťástka), 13. Kučera (Hlaváček), 20. Halouzka (Kliment, Kumpan), 20. Šťástka (Popp, Číž), 28. Šťástka (Popp, Svatoň), 39. Halouzka, 40. Šťástka (Svatoň) – 31. Stevenson

Česko White: Růžička (B) (Soukup) – Číž, Puzder, Křivánek, Kumpan, Malý, Koudela, Kliment, Houška – Svatoň, Trajer, Dráb, Šimůnek, Vacek, Stoulil (C), Hlaváček, Popp, Kučera, Šťástka, Halouzka, Chán

Velká Británie: Coldwell (B) (Midgley) – Oksanen, Spawforth, Booth, Brown, Mullan, Oughton-Shaw – Bolstridge, Stevenson (C), Fuhrtz, Winstanley, Hall, Clough, Mehrvand, Mardell, Pendall, Durose, Bolger, Chapman

0:11 GBR 2 Durose, napadení
2:12 CWI 1:0 Svatoň (Halouzka)
3:15 CWI 2:0 Šťástka
5:44 CWI 2 Puzder, nedovolené bránění
8:43 CWI 3:0 Trajer (Kučera, Puzder)
9:37 CWI 4:0 Číž (Šťástka)