Česká fotbalová liga (A)

FK Baník Sokolov – FK Benešov

3:0

konec (1:0)

28.05.2022, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • 27. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.9 3.6 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Napomínán je ještě David Filip (BNS).

90+1

Za faul v soupeřově vápně dostává kartu Lukáš Václavík (SOK), balón se vrací do držení Benešova.

70

Mezi příjemce žlutých karet se v sedmdesáté minutě přidává také Stanislav Strmiska (SOK).

54

Žlutou kartu si za své počínání nyní vysloužil Matěj Majka (SOK), který teprve před pár minutami naskočil do hry za střídajícího Řezáče.

32

Jedna branka Západočechům nestačí, domácí to hned zkouší znovu. Ondřej Brokeš (BNS) nyní zatáhl za záchranou brzdu, za což dostal žlutou kartu.

3:0

konec (1:0)

Branky: 30. Martinec, 63. Vokáč, 83. Václavík

Karty:   54. Majka (SOK), 70. Strmiska (SOK), 90+1. Václavík (SOK) – 32. Brokeš (BNS), 90+3. Filip (BNS)

FK Baník Sokolov: Hrabačka – Blažek (78. Kolář), Neudert (C) (86. Fišer), Strmiska, Šulc, Vokáč, Krlička, Řezáč (52. Majka), Čermuš, Martinec (86. Mlika), Popovič (78. Václavík).
Náhradníci: Štrunc – Hajdo.

Trenér: Miloslav Janovský.

FK Benešov: Schummer – J. Vosáhlo, Filip, Kulhavý, Sládek, Meszáros (46. Štefančin), O. Vosáhlo (60. Dušek), Vrňák (C), Le (80. Síkora), Brokeš, Krunert (60. Roháč).
Náhradníci: Bára – Pedro, Ziman.

Trenér: Vasil Boev.

Rozhodčí: Baum – Rouček, Trojan.