25.05.2022, 18:00 • 34. kolo • Adam Pavlíček

Tipsport: 1.25 5.5 5.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

90+2. DOSTÁL - 3:1

90+2

Hlučín právě vstřelil branku! Domácí tým si vytvořil s posledními minutami zápasu útočný tlak a pojistil své vedení! RADIM DOSTÁL dostal balon pod kontrolu ve vápně a pak poslal míč neomylně až za brankovou čáru.

90+1

Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Lokša, přichází Hon.

85

Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Lenhert).

84

Střídání v týmu FC Fastav Zlín B:
ze hřiště odchází Pobořil, přichází Kořének.
ze hřiště odchází Pobořil, přichází Trtek.

79

ze hřiště odchází Wala, přichází Kovala.

79

ze hřiště odchází Číž, přichází Lakomý.

70

ze hřiště odchází Praus, přichází Lenhert.
ze hřiště odchází Moučka, přichází Zajíček.

60

ze hřiště odchází Mach, přichází Slončík.
ze hřiště odchází Červinka, přichází Ovesný.

60

Žlutou kartu dostává Praus (FC Hlučín).

56

Radim Dostál je v posledních okamžicích velmi aktivní! Nyní s míčem naběhl do vápna, zbavil se obránce a mířil k bližší tyči. Jeho pokus sice síť rozvlnil, jenže pouze tu boční.

50

50. DOSTÁL - 2:1

50

Hlučín právě vstřelil branku! Domácí se radují, jdou totiž poprvé v utkání do vedení! RADIM DOSTÁL se dostal s míčem za hranici pokutového území, když pak velmi dobře umístil míč nechytatelně na zadní tyč!

41

Z následné protiakce jsme nebyli vůbec daleko od druhé branky hostujícího celku. Nicméně ten nezahrál nyní vůbec dobře. Hráči Zlínu běželi tři na jednoho, jenže finální přihrávka nepřišla v pravý čas a nebyl přesná, končí jen u brankáře Lapeše.

31

31. WOLF - 1:1

31

Hlučín právě vstřelil branku! Domácí po první inkasované brance přidali a nyní se mohou radovat také oni. TOMÁŠ WOLF byl v šestnáctce nejaktivnější a míč dostal až za brankovou čáru – 1:1.

21

21. MLÝNEK - 0:1

21

Tým Zlín B právě vstřelil branku! Máme tu první branku zápasu a nutno říct, že zaslouženě. Zlín je v posledních minutách velmi aktivní a zde přichází jeho odměna. MARTIN MLÝNEK dostal dobrou přihrávku, která ho vyzvala k souboji proti samotnému gólmanovi. Mlýnek chvíli váhal se střelou a následně ji poslal přesně k levé tyči. Lapeš se natahoval marně.

9

Dalyn Červinka v první dobré šanci dnešního zápasu! Dostal přihrávku před šestnáctku, měl navíc dostatek prostoru. Rozhodl se ale nepokračovat s míčem k brance, zasekl a poslal přihrávku na nabíhající klubko hráčů, kde byl i jeho spoluhráč. Ten následnou střelu posílá výrazně mimo.