24.05.2022, 13:39 • Court 11, Paříž (FRA) • 1. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.22 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:3; 4:6 - David Goffin

4:6

Po forhendu do rohu dvorce se chvíli čekalo, Goffin si také nebyl jist, zda nezahrál do autu. Nakonec však přišlo potvrzení z umpiru a Belgičan se tak může radovat z postupu do 2. kola!

4:5

Český hráč se ještě drží v zápase. Za jeho forhendem do rohu dvorce se soupeř jen ohlédl.

3:5

Goffin ukončil tenhle gem kraťasem a už je velmi blízko postupu do 2. kola.

3:4

Lehečka trefil míček nečistě a David Goffin mu bere servis! To už může být zlomové, ovšem Lehečka už dnes několikrát dokázal i na takovou situaci odpovědět.

3:3

Kvalitní servis a opět přípravný forhend. Pak si Goffin zahrál i u sítě, kde ukončil celý gem.

3:2

Skvěle! Lehečka dobře volil údery a nakonec zahrál nechytatelný forhend!

2:2

David Goffin ukončil gem dvojchybou a Jiří Lehečka je tedy zase zpátky!

1:2

Přesný křížný forhend Goffina, který si připravoval pozici od začátku výměny! Možná klíčový gem zápasu tedy získal Belgičan.

1:1

Goffin čtyřmi fiftýny v řadě otočil skóre gemu.

1:0

Goffin zahrál do pásky a Lehečka si tedy tentokrát pohlídal samotný úvod setu.

4:6

Další kvalitní servis, po němž hrál David Goffin vítězný forhend z téčka. Belgičan tedy jde do vedení 2:1!

4:5

Jiří Lehečka ukončil tento gem esem a drží Goffina pod tlakem.

3:5

Belgičan nepřipustil další ztracený servis a přiblížil se zisku třetí sady.

3:4

Jiří Lehečka navázal na předchozí brejk a zase snižuje.

2:4

Lehečka to zvládl! Vývoj třetího setu tak dramatizuje.

1:4

A po forhendu Goffina do sítě je to čistá hra.

0:4

Jedovatý druhý servis ven z kurtu. Lehečka returnoval do autu a David Goffin tak získal i čtvrtou hru této sady.

0:3

1:1; 0:3 - David Goffin

0:3

Druhý už Goffin proměnil parádním bekhendem po lajně! Třetí sada má zatím podobný průběh jako první.

0:2

Lehečkův forhend byl příliš dlouhý. Goffin tedy potvrdil předchozí brejk.

0:1

Proti Lehečkovi teď byla i páska, která tečovala jeho úder do autu. Goffin tedy vstupuje do třetího setu brejkem!

6:4

1:1; 6:4 - Jiří Lehečka

6:4

Goffin hrál po returnu soupeře forhend jen do pásky. Jiří Lehečka tak získává druhou sadu a srovnává stav zápasu!

5:4

0:1; 5:4 - Jiří Lehečka

5:4

Tak to bylo klasické prasátko! Páska totiž tečovala míček tak, že ten spadl těsně za síť. Na základní čáře působící Goffin reagovat nemohl.

4:4

Bekhendový return Lehečky nepřelétl na druhou stranu kurtu. Goffin si uhájil servis.

4:3

Forhend Goffina končí v autu. Hra pro Lehečku.

3:3

Goffin úspěšnější ve výměně od základní čáry. Forhend Lehečky zamířil do sítě. Hra tedy pro Belgičana.

3:2

0:1; 3:2 - Jiří Lehečka

3:2

Lehečka šel po přípravném forhendu k síti, kde nezaváhal. Posouvá se tedy do vedení ve druhém setu!

2:2

Lehečkovi se podařil bekhendový prohoz a tak si bere zpátky v předchozí hře ztracený servis!

1:2

David Goffin sebral k radosti svých fanoušků Lehečkovi servis a druhou sadu má lépe rozehranou.

1:1

David Goffin nakonec těžký gem zvládl. Finální forhend Lehečky dolétl pouze do sítě.

1:0

0:1; 1:0 - Jiří Lehečka

1:0

Lehečka si připravil pozici křížným bekhendem a gem ukončil smečí. Byť ji musel hrát v záklonu.

4:6

0:1; 4:6 - David Goffin

4:6

Lehečkův forhend zamířil jen do sítě! David Goffin tak získal první set, byť si v jeho závěru zkomplikoval situaci.

4:5

Forhend Goffina zastavila páska. Jiří Lehečka opět snižuje, v dalším gemu však bude čelit servisu soupeře.

3:5

0:0; 3:5 - Jiří Lehečka

3:5

Lehečka uzavřel gem forhendem po lajně a ještě první sadu prodloužil!

2:5

0:0; 2:5 - Jiří Lehečka

2:5

Lehečka zahrál vítězný bekhend po lajně a snižuje skóre!

1:5

Větší drama z toho nebude. Lehečka pod tlakem netrefil kurt a Goffina dělí jediná hra od zisku prvního setu.

1:4

Bekhend Goffina dolétl za základní čáru. Jiří Lehečka snižuje stav.

0:4

Další gem končí Goffin přímým bodem z podání.

0:3

Lehečka trefil forhendem pásku, která míček tečovala do autu. Goffin tak vede už o dva brejky.

0:2

David Goffin je zatím přesnější a hraje tvrdší údery. Lehečka se tomu dosud nepřizpůsobil a hladce prohrál také druhý gem.

0:1

0:0; 0:1 - David Goffin

0:1

Goffin využil druhého servisu soupeře. Po agresivním returnu, který mířil k základní čáře, šel na síť a tam výměnu ukončil forhendovým volejem. Lehečka tak hned zkraje přišel o svůj servis.