konec (15:10) Stav série: 1:1

18.05.2022, 18:00 • Hala Ruzyně • O 3. místo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 3.0 7.98 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 34:28 (15:10)
Nejvíce branek: M. Březina 8, Krušberský 6, Sviták 5 – Mičkal 5, Havran 4, Palát 4. Rozhodčí: T. Kozler – M. Hájek. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 3:1. (19:34:49)
Dukla měla dobrý vstup do druhého poločasu. Zubří v něm ale přidalo a předvedlo mnohem lepší výkon, než v tom prvním. Dokonce z devítibrankové ztráty udělalo tříbrankovou. Pak si ale zápas nechalo utéct, prohrálo 28:34 a Dukla si svým skvělým výkonem zasloužila vyrovnání série na 1:1.

Konec zápasu. (34:28)

60

Poslední branku zápasu si do statistik zapíše Miroslav Jurka. Ten usměrnil skóre na konečných 34:28. (34:28)

60

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský). (34:27)

58

Martin Březina svou osmou brankou už jen podtrhuje dnešní vítězství domácího týmu. 3estigólový náskok už za dvě minuty stáhnout je pravděpodobně nemožné. (33:27)

58

Josef Dobeš ještě snižuje a hosté tak zapisují dva góly po sobě, ale na zvrat už je příliš pozdě. (32:27)

57

Miroslav Jurka se tři minut před koncem v zápase prosazuje poprvé. (32:26)

56

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina). (32:25)

56

Tomáš Bechný alespoň napravil svůj předchozí neúspěch na sedmičce vstřelenou brankou ze hry. (31:25)

55

Zubří se konec zápasu nedaří a promítlo se to i do toho, že Tomáš Bechný nedokázal proměnit sedmimetrový hod. (31:24)

54

David Šůstek proměnil bez problémů sedmimetrový hod. Míč skončil v pravé části zuberské branky. Dukla je tak spět v sedmibrankovém vedení. To už snad vypadá, že zápas je rozhodnut- (31:24)

54

Pražský tým přežil oslabení bez jediné inkasované branky. Martin Rakouský naopak hned po návratu do hry v plném potu skóroval. (30:24)

52

Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (29:24)

52

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (29:24)

51

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Josef Dobeš). (28:24)

51

Martin Rakouský dostal dobrý pas a a oěpt navýšil. (28:23)

51

Dušan Palát dvěma rychlými góly dostává Zubří zase na kontakt. Tomu se ale nedaří přejít přes ztrátu tří branek a snížit, popřípadě vyrovnat. (27:23)

50

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát). (27:22)

49

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina). (27:21)

48

Martin Březina drží svůj tým na rozdílu pěti branek. (26:21)

48

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (25:21)

47

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha). (25:20)

46

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský). (24:20)

45

Tomáš Mičkal zaznamenal už pátou branku v utkání a zároveň poprvé ve druhém poločase přiblížil Zubří už jen na tři góly. (23:20)

45

Lukáš Mořkovský dělovkou z dálky po výskoku opět snižuje na rozdíl čtyř branek. (23:19)

44

Martin Březina dokázal využít chyby soupeře. Ten nevyužil dva útoky za sebou a následně Březina trestal střleou z brankoviště. (23:18)

44

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Milan Malina). (22:18)

42

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer). (22:18)

42

Daniel Křístek dopravil míč do sítě po krátké kombinaci. Je to opět o pět branek. (22:17)

41

Matěj Havran je ve druhém poločase velmi výrazný. Nyní dokázal taktéž využít přesilovku a zapsat již svůj čtvrtý gól. A Zubří poprvé prohrává ve druhém poločase jen o čtyři góly. (21:17)

41

Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (21:16)

41

Tomáš Bechný potrestal faul Dukly ze sedmimetrového hodu. Míč poslal do vinglu po docela pomalé střele. (21:16)

41

Jakub Krušberský se dostal do samostatného úniku a jednoduše ho proměnil. (21:15)

39

Dušan Palát také snižuje a rozdíl mezi oběma týmy je opět pětibrankový. (20:15)

39

Tomáš Mičkal znovu našel místečko v brance soupeře a dokázal ztrátu snížit na šest branek. (20:14)

38

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (20:13)

38

Tomáš Mičkal si šel pro přihrávku a následně velice dobře našel místo mezi nohama brankáře Dukly. Poslal tam míč a skóroval. (19:13)

37

Zubří má opět špatný vstup do utkání a Peter Dávid si tak svolává své svěřence k sobě. Timeout. (19:12)

37

Jan Blecha dostal míč do složité pozice, ale dokázal i tak skórovat. Velmi prudkou střelu poslal k tyči. (19:12)

34

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (18:12)

32

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (17:12)

32

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (17:11)

31

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (16:11)

31

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (16:10)

31

Začal druhý poločas. (15:10)
První poločas byl z pohledu Zubří opravdu neskutečně katastrofální. Hlavně tedy vstup. I když v patnácté minutě mělo Zubří na kontě tři branky, následně mělo i osmiminutové intervaly bez vstřelené branky a prohrávalo i o devět gólů. Naštěstí pro ně se jim vydařil aspoň závěr, kdy během tří minut dokázalo Zubří vstřelit čtyři branky a snížit obrovský náskok Dukly na pět branek. To je ale stále velké číslo a tým z Valašska bude mít co dělat, aby ještě utkání zdramatizoval.

30

První poločas skončil. (15:10)

30

Nyní už to ze strany hostujícího celku vypadá konečně lépe. Matěj Havran nyní vstřeluje čtvrtou branku svého týmu v řadě a Zubří tak stáhlo během tří minut náskok z devíti branek na pět. (15:10)

29

Tomáš Mičkal dokázal nádhernou technickou střelou zaznamenat branku. Míč poslal zleva o zem, ten nárazem změnil směr a zamířil do branky. (15:9)

28

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (15:8)

27

Pavel Bajer dokázal skórovat, ale opět to jeho týmu trvalo neskutečných osm minut. (15:7)

26

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský). (15:6)

24

Jakub Krušberský si vyskočil pro pas na pravou stranu. Po dopadu vyskočil znovu a vmetl míč k pravé tyči k zemi. (14:6)

22

Martin Březina využil volné branky Zubří střelou asi z poloviny, jako žomu dnes bylo již několikrát. (13:6)

21

Jakub Krušberský po nádherné kombinaci dokázal vypálit zpoza obrany z výskoku k zemi neskutečnou dělovku. (12:6)

18

Ondřej Mika poslal z poloviny míč do volné branky soupeře a poprvé tak využil přesilovku. (11:6)

18

Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha). (11:5)

18

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát). (11:5)

17

Ondřej Mika vmetl míč do sítě a Zubří má tak průměr 1 gól na čtyři minuty. (11:4)

15

Tomáš Bechný na sedmičce vůbec nic nevymýšlel a poslal míč do pravé čísti branky technickou střelou k tyči. (11:3)

14

Jakub Krušberský přidal druhý gól v zápase a navýšil náskok Pražanů již na devět branek. (11:2)

13

David Šůstek měl k dispozici sedmimetrový hod, jenž proměnil parádní technickou ránou do levého vinglu. (10:2)

13

Pavel Bajer konečně skóroval za valašský tým. Zubří ale stále prohrává o sedm gólů. (9:2)

12

Jakub Sviták zvyšuje dlouhou střelou do odkryté branky soupeře už na osmibrankový rozdíl. Tak to je zatím absolutní dominance týmu z Prahy. (9:1)

11

Dukla se prokombinovala k brance a Jan Blecha akci zakončil. Zubří zatím vymýšlí neskutečné chyby. (8:1)

11

Daniel Křístek poslal zpoza obrany parádní střelu do spodní části branky. (7:1)

10

Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (6:1)

9

Zubří zatím hraje katastrofálně. Proto si jeho trenér nyní vyžádal timeout. (6:1)

9

Jakub Krušberský unikl do samostatného náběhu na volnou branku, takže jednoduše zakončil a natáhl náskok Dukly již na šest branek. (6:1)

8

Daniel Křístek se dostal do volné pozice po krátké kombinaci a vhodil míč do volné pravé části branky. (5:1)

7

Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner). (4:1)

6

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina). (4:1)

6

Lukáš Hybner jako první skóruje za hosty, kteří tak dokázali dát gól až po pěti a půl minutách hry. (3:1)

5

Tomáš Petržala dokázal dostat míč do prázdné branky, kde teprve dobíhal gólman, od poloviny hřiště. (3:0)

4

Daniel Křístek dostal míč na pravou stranu a poslal ho předně do protipohybu gólmana k zemi. (2:0)

1

Martin Březina již v úvodních sekundách zápasu otevírá skóre a Dukla jde do vedení. (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Zelenka, Sviták, Z. Ježek, Bolehovský, Rumian, Krušberský, Křístek, J. Rakouský, Turek, M. Březina, M. Rakouský, Šůstek, Blecha.
Trenér: M. Tonar

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina – Dokoupil, M. Pšenica, Mancl, Mořkovský, Havran, Jurka, Bechný, Mika, Hybner, Mazurek, Dobeš, Mičkal, Palát, Bajer.
Trenér: P. Dávid

Rozhodčí: T. Kozler – M. Hájek.
Dukla Praha a Robe Zubří spolu sehrají druhý zápas v sérii o třetí místo české házenkářské Extraligy. Poslední zápas skončil dost vysokým vítězstvím Zubří. Přitom poločas zápasu ještě nabízel remízu. Pak se ale Zubři utrhli a dokázali nastřílet parádních jednadvacet branek. Naopak výkon Pražanů se hodně zhoršil, vsítili jen dvanáctkrát a tak první utkání prohráli o devět gólů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.