Play-out MOL ligy

Handball PSG Zlín – DHC Slavia Praha

26:29

konec (11:15)

15.05.2022, 16:00 • Hala Datart, Zlín • 1. kolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 4.5 10.5 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Handball PSG Zlín – DHC Slavia Praha 26:29 (11:15)
Nejvíce branek: Herbočková 5, Kříčková 5, Ševčíková 4 – Míšová 7/3, Franková 5, Holeňáková 5. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/3. Vyloučení: 1:2. (17:30:28)
Je dobojováno, skupina play-out je minulostí. Slávistické házenkářky porazily Zlín i počtvrté v sezoně a ročník MOL ligy pro ně končí vítězně. To pro Zlín ještě letošní sezona nekončí, o udržení v nejvyšší soutěži budou bojovat v baráži s vítězkami 1. ligy.

Konec zápasu. (26:29)

60

Kolářová neuspěla z levé strany, mezi nohama hostující brankářku nepropálila. (26:29)

60

Zlínské házenkářky v útoku neuspěly, minutu před koncem budou útočit Slávistky, které si v klidu dojdou pro vítězství. (26:29)

59

Míšová trefuje ze sedmičky přesně k pravé tyči domácí branky. (26:29)

58

Kříčková se trefuje z hranice brankoviště. (26:28)

58

Oddechový čas pro tým Handball PSG Zlín. (25:28)

58

Franková ale přidává ráznou odpověď, prudkou přízemní střelou opět zvyšuje náskok svého celku na tři branky. (25:28)

57

Sedláčková to provedla úplně stejně jako minule, Zlín ztrácí už jen dva góly! (25:27)

56

Sedláčková z levého křídla perfektně zakončila, slávistickou gólmanku překonala krásným obloučkem. (24:27)

55

Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Julia Stefan Borcanová). (23:27)

55

Weisenbilderová ale dostala vzápětí dobrou přihrávku na střed a z brankoviště překonala domácí brankářku. (23:27)

55

Hvozdenská po samostatné akci snižuje na 23:26. Zlín je necelých šest minut před koncem utkání stále ve hře o bodový úspěch. (23:26)

54

Weisenbilderová chytře přelobovala domácí brankářku. (22:26)

54

Zlínské házenkářky dlouho obléhali zónu soupeřek, jejich zakončení ale k úspěchu nevedlo. (22:25)