konec (0:2, 1:2, 2:1)

25.04.2022, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.82 4.99 1.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

43:10

Přesilovka pro Montreal. Marc McLaughlin vyhodil puk přes plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry.

36:12

Bude se zase vylučovat na obou stranách, dvě minuty za krosček dostane domácí Josh Anderson a dvě minuty za sekání zase hostující Brad Marchand.

25:47

Další vyloučení na straně Bostonu, dvě minuty za podrážení dostal Matt Grzelcyk.

25:16

Vylučuje se na obou stranách. Hostující Erik Haula zastavil rodící se akci faulem, dostal dvě minuty za nedovolené bránění, zároveň byl ale vyloučen i domácí Jake Evans za nafilmováný pád, nebo přehrávání.

20:00

Po siréně se do sebe ještě pustili Petry a Frederic, rozhodčí je museli rychle roztrhnout. Každopádně hostující Trent Frederic dostal dvě minuty za nesportovní chování.

18:52

Ve středním pásmu nachytal domácí Petry Bergerona, tvrdým bodyčkem jej poslal k ledu a Brad Marchand se ihned vydal spoluhráče pomstít. Vykoledoval si však pouze dvouminutový trest za hrubost. Montreal si tak zahraje první přesilovku.

10:55

Následovala krátká potyčka, po které domácí Josh Anderson a hostující Derek Forbort dostali dvouminutové tresty za hrubost. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

06:23

Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Boston. Dvě minuty za podrážení obdržel Joel Edmundson.

3:5

Branky a nahrávky: 22. Josh Anderson (B. Gallagher, Petry), 44. M. Hoffman (Petry, Dvorak), 48. Suzuki (M. Perreault, Pezzetta) – 16. Bergeron (DeBrusk, B. Marchand), 19. Haula (TS), 25. Haula (T. Nosek, Clifton), 39. McAvoy (Bergeron), 60. Bergeron (B. Marchand)

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – D. Savard, A. Romanov, Petry, Edmundson (A), Harris, Lagesson – M. Hoffman, Suzuki (A), Caufield – B. Gallagher (A), Evans, R. Pitlick – Josh Anderson, Dvorak, Pezzetta – T. Pitlick, Dauphin, M. Perreault.
Trenér: Martin St. Louis

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Grzelcyk, Carlo, M. Reilly, Clifton, Forbort – DeBrusk, Bergeron (C), B. Marchand (A) – T. Nosek, Haula, T. Hall – Craig Smith, Coyle, Frederic – McLaughlin, Lazar, N. Foligno.
Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Hanson, Pochmara – Fournier, Nansen

Diváci: 21 105

06:23 MTL 2 Edmundson, podrážení
10:55 MTL 2 Josh Anderson, hrubost
BOS 2 Forbort, hrubost
15:03 BOS 0:1 Bergeron (DeBrusk, B. Marchand)
18:03 BOS 0:2 Haula (TS)
18:52 BOS 2 B. Marchand, hrubost
20:00 BOS 2 Frederic, nesportovní chování
21:51 MTL 1:2 Josh Anderson (B. Gallagher, Petry)
38:09 BOS 1:4 McAvoy (Bergeron)
43:10 BOS 2 McLaughlin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
43:13 MTL 2:4 M. Hoffman (Petry, Dvorak)
47:19 MTL 3:4 Suzuki (M. Perreault, Pezzetta)
59:53 BOS 3:5 Bergeron (B. Marchand)