konec (0:2)

24.04.2022, 15:30 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • 31. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 2.22 3.43 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:18. (17:29:08)
Fotbalisté Augsburgu vybojovali důležité tři body v boji o záchranu, když v prvním poločase po prodlouženém odkopu od brány udeřil Hahn a před přestávkou ještě hosté proměnili penaltu. Bochum se většinu hrací doby trápila a soupeři stačilo pozorně bránit. Tlak v závěrečné čtvrthodině již na výsledku nic nezměnil a nováček si bude muset na potvrzení záchrany ještě počkat.

90+7

90+7

Série rohů bude pokračovat, přestože nastavení již vypršelo.

90+6

Bochum vybojovala ještě jeden roh v posledních vteřinách avizovaného nastavení.

90+6

Žlutou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg). Rozhodčí trestá na obě strany potyčku po odpískání.

90+6

Žlutou kartu dostává Cristian Gamboa (VfL Bochum).

90+5

Rozhodčí musel uklidnit strkanice před rozehrávkou rohového kopu. Ten vyvolal velký závar v augsburské šestnáctce, ale nakonec se domácí neprotlačili v zahuštěném prostoru k zakončení.

90+4

Riemannova kiksu v rozehrávce nevyužil Niederlechner, který se nechal o míč připravit vracejícím se bekem.

90+2

Dnešní utkání sleduje 23 000 diváků.

90+1

Nastavuje se šest minut.

89

Dvakrát střídá FC Augsburg: hřiště opouštějí Carlos Gruezo a Daniel Caligiuri, přicházejí Felix Uduokhai a Raphael Framberger.

87

Ani ne za minutu další velká příležitost pro hosty. Gruezo a Maier ji připravili kombinací do trojúhelníku na jeden dotek Niederlechnerovi, který z totožné pozice zakončuje vedle zadní tyče.

86

Augsburg mohl udeřit potřetí. Caligiuri si naběhl na Gruezovu kolmici a jeho křížnou střelu vykopává rozštěpem Riemann!

84

Sebastian Polter hlavičkoval k tyči po přetaženém centru Eduarda Löwena. Brankář Ausgburgu Gikiewicz byl u tyče včas a zasahuje s jistotou.

84

Žlutou kartu dostává Mads Pedersen (FC Augsburg). Šlapákem zajel na útočné polovině do Asana.

81

Další z mnoha trestných kopů tečoval hlavou za sebe Niederlechner. Mohl z něj být roh pro Bochum, nebýt zbytečného vstoupení Gamboy, který špičkou kopačky ve skluzu tečoval míč za čáru.

80

I za nepříznivého stavu zaplněný stadión neúnavně povzbuzuje fotbalisty z Porúří.

78

Největší šance Bochumi v celém zápase! Gikiewicz vystihl Löwenův přímý kop z 28 metrů a vyráží ho z pravého horního rohu své brány.