konec (1:0)

23.04.2022, 17:00 • Živanice - tráva • 22. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 1.48 4.6 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek víkendu. (18:52:41)
Zápas je u konce. Po poločase vedli domácí 1:0, když se v 43. minutě hlavou prosadil Petrus. Druhá polovina nabídla podobně aktivní fotbal jako první část hry. V 68. minutě musel předčasně opustit hřiště Langer, který viděl druhou žlutou kartu v zápase a tedy červenou. Domácím to netrvalo dlouho a po dvou minutách hry přesilovou hru využili. Deset minut před koncem základní hrací doby snižovali hosté z penalty. Více už se ale v zápase nestalo a Ústí nad Orlicí tak zůstává stále na posledním místě tabulky s 15 body. Naopak Živanice se vysunuly na šesté místo a o skóre jsou před rezervou Teplic.

90+3

90+3

Poslední nákop na branku si Frydrych pohlídal a míč sebral do rukavic. Tady už se víc nestane.

90+2

Anih se tlačil k zakončení, nakonec si vše pohlídal domácí brankář. Který si s míčem lehl na zem a podržel pár vteřin.

90+1

Žlutou kartu dostává Kopecký (TJ Sokol Živanice).

90

Nastaveno bude toto utkání o tři minuty.

90

Domácí kouč Oliva se snaží svoje mužstvo uklidnit, jelikož vidí, že se jeho svěřenci o výsledek lehce obávají a jednají v některých situacích zbrkle.

89

Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Nikodem, přichází Pánek F..

87

Tomáš Koukola dobře odhlavičkoval balon a zamezil tak možnému zakončení domácímu útočníkovi.

86

Oranžoví svou akci ukončili ofsajdem. Naopak bílí rychle berou míč a rozehrávají. Cítí šanci vstřelit branku.

85

Radek Tichý se snažil na levé straně dostat míč přes dva bránící hráče Živanic. To se mu nepovedlo a nyní se musí jeho mužstvo bránit útoku domácích.

83

Živanice jsou ve všech hráčích stažení na vlastní polovině. Zakončení Aniha šlo vysoko nad.

83

Žlutou kartu dostává Vobejda (TJ Sokol Živanice).

82

Závěr zápasu bude ještě napínavý! Teď je to jen o gól a hosté se stále, ač jsou jen v deseti, tlačí k další brance!

80

80. HAPAL - 2:1 (penalta)

80

Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ONDŘEJ HAPAL a napálil míč do volné části branky!

80

Možnost snížení budou mít hráči Ústí nad Orlicí z penalty!

79

Akce domácího celku zastavuje ofsajd. Hostující brankář může rozehrávkou založit akci.