Mistrovství světa - II. B Divize

Island – Mexiko

7:1

konec (2:0, 2:1, 3:0)

22.04.2022, 22:00 • Skautahöllin í Laugardal, Reykjavík, Island • Martin Augustin (@ogy_16)

59:21

Tak ještě tu máme jedno vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal hostující Rene Diaz.

45:40

Vyloučení v týmu Mexiko (Jorge Perez – 2 min., vysoká hůl).

41:27

Bjarki Johannesson dostal dvě minuty za podrážení a Mexiko dostává šanci na další korekci.

37:41

Vyloučení v týmu Island (Johann Leifsson – 2 min., vražení na hrazení).

30:42

Vyloučení v týmu Mexiko (Tyler Chavez – 2 min., krosček).

29:06

Alejandro Apud je vyloučen za podrážení. Přesilovka pro Island.

23:37

Vyloučení v týmu Island (Bjarki Johannesson – 2 min., držení hole).

19:19

Hostující brankář Richard Albrecht odpálil puk do hlediště! Síly na ledě se tedy vyrovnají.

17:27

Halldor Skulason je prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu. Dostal dvě minuty za vražení.

7:1

Branky a nahrávky: 4. Orongan (Sigurdarson), 20. Atlason (Sigurdarson, Arnarsson), 24. Sigrunarson (Paalsson), 30. Leifsson (Arason, Mikaelsson), 46. Kristveigarson (Paalsson), 47. Leifsson (Arason, Runarsson), 57. Mikaelsson (Sigrunarson, Leifsson) – 40. Majul (Perez, Ortiz)

Island: J. Johannesson (Ragnarsson) – Skulason, Arason, B. Johannesson, Paalsson (C), Sveinsson, Olafarson, Eggertsson – Mikaelsson, Leifsson (A), Sigrunarson – Kristveigarson, Arnarsson, Atlason – Orongan, Sigurdarson, Sigurdsson (A) – Hlynsson, Runarsson, Johannsson.
Trenér: Vladimír Kolek (CZE)

Mexiko: Albrecht (de Antuñano) – Hagerman (A), Ortiz, Rullan, Ugarte (C), Matsubara, Mendez – Samperio, Pérez, Majul (A) – Apud, Chávez, Najera – Zuverza, Díaz, Cuellar – Rosales.
Trenér: Rick Cornacchia (ITA)

Rozhodčí: Korte (NED) – Gunnarsson (ISL), Johansen (NOR)

Diváci: 678

03:46 ISL 1:0 Orongan (Sigurdarson)
17:27 ISL 2 Skulason, vražení na hrazení
19:19 MEX 2 Albrecht, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
19:56 ISL 2:0 Atlason (Sigurdarson, Arnarsson)
23:28 ISL 3:0 Sigrunarson (Paalsson)
23:37 ISL 2 Johannesson, držení hole
29:06 MEX 2 Apud, podrážení
29:32 ISL 4:0 Leifsson (Arason, Mikaelsson)
30:42 MEX 2 Chavez, krosček
37:41 ISL 2 Leifsson, vražení na hrazení
39:40 MEX 4:1 Majul (Perez, Ortiz)