22.04.2022, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.31 4.08 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:55

57:55 Jake GUENTZEL - 4:0

57:55

Pittsburgh právě vstřelil branku!
HATTRICK. Čepice už létají na led. JAKE GUENTZEL dokázal z vlastního pásma vyslat kotouč do odkryté branky a zaznamenal tak třetí gól v tomto utkání. Navíc se jedná o jeho čtyřicátý gól v sezóně. Bez asistence.

36:12

36:12 Jake GUENTZEL - 3:0

36:12

Domácí zvyšují již na rozdíl tří branek. Krásná kombinace šla po ose Letang – JAKE GUENTZEL. Letang odvedl obrovský kus práce, když se náramně vyhnul soupeři a poslal před brankovištěm parádní pas. Guentzel pak zase perfektně trefil odkrytý prostor v brance. Asistence: Kris Letang.

26:40

26:40 Jason ZUCKER - 2:0

26:40

Ač byl doposud ve druhé třetině lepším týmem Boston, jako první skórují domácí. Ti zvyšují na 2:0 skvělou akcí JASONA ZUCKERA, kterého vyslal do úniku Carter. Zucker pak dojel až k němu a parádně ho prostřelil. Asistence: Jeff Carter a John Marino.

07:49

07:49 Jake GUENTZEL - 1:0

07:49

Do vedení se dostává již v první třetině domácí tým! JAKE GUENTZEL dostal kotouč od Crosbyho, dokázal se dostat před Coyla, hodil si kotouč na forhend a jednoduše ho poslal od branky pod Swaymanem. Asistence: Sidney Crosby a Rickard Rakell.

4:0

Branky a nahrávky: 8. Guentzel (Crosby, Rakell), 27. Zucker (J. Carter, Marino), 37. Guentzel (Letang), 58. Guentzel

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Domingue) – Letang (A), Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, Ruhwedel, Matheson – Rakell, Crosby, Guentzel – Rust, J. Carter, Zucker – B. McGinn, Blueger, D. Heinen – Kasperi Kapanen, Boyle, Rodrigues.
Trenér: M. Sullivan

Boston Bruins: Swayman (Grosenick) – McAvoy, M. Reilly, Carlo (A), Grzelcyk, Clifton, Forbort – DeBrusk, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Lazar, Haula, T. Hall – Craig Smith, Coyle, Frederic – McLaughlin, T. Nosek, N. Foligno.
Trenér: B. Cassidy

Rozhodčí: W. McCauley, J. Hebert

07:49 PIT 1:0 Guentzel (Crosby, Rakell)
11:48 BOS 2 T. Hall, sekání
26:40 PIT 2:0 Zucker (J. Carter, Marino)